LXV OM - lista finalistów

Lista finalistów LXV Olimpiady Matematycznej

1 Grzegorz Adamski III I Liceum Ogólnokształcące Szamotuły
2 Piotr Ambroszczyk I II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie Końskie
3 Michał Badura III g V Liceum Ogólnokształcące Kraków
4 Dominika Bakalarz 2d III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi m.M.Skłodowskiej-Curie Opole
5 Piotr Banaś 3a XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
6 Radomił Baran II b gimn Gimn im. JPII Siósrt Prezentek Rzeszów
7 Stanisław Barzowski III III LO im.Marynarki Wojennej RP Gdynia
8 Michał Bączyk I a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
9 Adrian Bednarz III IV LO im. M. Kopernika Rzeszów
10 Ewelina Bednarz 3a XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
11 Przemysław Białoń III LO im. Św. Jadwigi Królowej Kielce
12 Tomasz Bochacik III I Liceum Ogólnokształcące Rabka
13 Łukasz Bożyk III VI LO im. Tadeusza Reytana Warszawa
14 Rafał Byczek II e V Liceum Ogólnokształcące Kraków
15 Stanisław Cichomski III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
16 Dominik Cieśliński 3 ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
17 Albert Citko III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
18 Karolina Cynk III g V Liceum Ogólnokształcące Kraków
19 Paweł Czajka III ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
20 Damian Czarnecki II XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
21 Anna Czerwińska II XIII LO Szczecin
22 Konrad Deka II e V Liceum Ogólnokształcące Kraków
23 Jan Derbisz III e V Liceum Ogólnokształcące Kraków
24 Grzegorz Dłużewski I VI LO im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz
25 Adam Dobrakowski III IX LO Częstochowa
26 Szymon Dziewiątkowski III VI LO im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz
27 Maria Dziok III II Liceum Ogólnokształcące Kraków
28 Michał Figlus III I LO im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski
29 Stanisław Frejlak II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
30 Jakub Gaik III III LO im.Marynarki Wojennej RP Gdynia
31 Michał Glapa III e V Liceum Ogólnokształcące Kraków
32 Damian Głodkowski II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
33 Piotr Godlewski II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
34 Frederic Grabowski I b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
35 Daniel Grzegorzewski II LO im. J.I. Kraszewskiego Biała Podlaska
36 Albert Gutowski III I LO im St. Staszica Lublin
37 Jan Gwinner III e V Liceum Ogólnokształcące Kraków
38 Artur Hadasz III g V Liceum Ogólnokształcące Kraków
39 Sebastian Haracz III d LO im. JPII Siósrt Prezentek Rzeszów
40 Anna Hoduń III V Liceum Ogólnokształcące Kraków
41 Wojciech Jabłoński III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
42 Szymon Jarocki III I LO im. Adama Mickiewicza Białystok
43 Karol Kaszuba III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
44 Alicja Kida III g ILO im. M. Kopernika, 37-500 Jarosław Jarosław
45 Wojciech Klemens I V LO Bielsko-Biała
46 Adam Klukowski I a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
47 Mateusz Kobak I d LO im. JPII Siósrt Prezentek Rzeszów
48 Maciej Kolanowski III VIII L.O. im.A.Mickiewicza Poznań
49 Konstanty Kostrzewski I I KLO Katowice
50 Wiktoria Kośny I a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
51 Michał Kotwica III c ISLO im. H.J. Tarnowskiego Tarnobrzeg
52 Adrian Koźluk 3 Gimnazjum nr 16 Szczecin
53 Michał Kreft III Prywatne LO im. I. J. Paderewskiego Lublin
54 Piotr Kryszak 3a XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
55 Tomasz Kurzelewski II ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
56 Michał Kuźba II VI LO im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz
57 Jarosław Kwiecień XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
58 Robert Kwieciński III VI LO im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz
59 Krzysztof Lambrecht I XIII LO Szczecin
60 Łukasz Lampart II d LO im. JPII Sióstr Prezentek Rzeszów
61 Mikołaj Leonarski II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
62 Mateusz Lewandowski III II LO im. Marii Konopnickiej Inowrocław
63 Agata Lonc II XIII LO Szczecin
64 Karol Łukasik 3a XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
65 Aleksander Łyczek II II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie Końskie
66 Konrad Majewski II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
67 Jakub Marciniszyn III V LO Bielsko-Biała
68 Łukasz Marcul III ZSO i E Lubsko
69 Patryk Mazgaj I d LO im. JPII Siósrt Prezentek Rzeszów
70 Krzysztof Maziarz III b ZSz Ogólnokształcących im. M. Kopernika Krosno
71 Marcin Mazurek III II LO im. Stefana Batorego Warszawa
72 Aleksandra Mędrek III b ZSz Ogólnokształcących im. M. Kopernika Krosno
73 Marcin Michorzewski II XIII LO Szczecin
74 Paweł Milczek II III LO im.Marynarki Wojennej RP Gdynia
75 Piotr Bartosz Mitosek I a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
76 Wojciech Mitros 3 Gimnazjum nr 16 Szczecin
77 Aleksandra Mnich II e V Liceum Ogólnokształcące Kraków
78 Jakub Morawski II V LO Bielsko-Biała
79 Dominik Murzynowski III III LO im. Marii Dąbrowskiej Płock
80 Kamil Musiał III LO im. Gen.J.Wybickiego Śrem
81 Adam Nałęcz-Jawecki II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
82 Ngoc Khanh Nguyen XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
83 Kamil Niziński 3a XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
84 Przemysław Nowak II a ISLO im. H.J. Tarnowskiego Tarnobrzeg
85 Jakub Ochnik I a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
86 Daniel Oklesiński II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
87 Michał Wiktor Okoński III VIII LO im. Władysława IV Warszawa
88 Szymon Pajzert II ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
89 Konrad Jan Paluszek II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
90 Tomasz Pawiłojć III III LO im.Marynarki Wojennej RP Gdynia
91 Piotr Pawlak X Ogólnokszt. Szkola Muzyczna I i II st. Gdańsk
92 Bogna Pawlus 3 PG Węgierska Górka
93 Maciej Pawlus III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
94 Paweł Perzyna II LO im. J.I. Kraszewskiego Biała Podlaska
95 Zuzanna Pilat III XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
96 Bruno Pitrus II V Liceum Ogólnokształcące Kraków
97 Paweł Piwek I LO im. Św. Jadwigi Królowej Kielce
98 Filip Plata II VI LO im. Jana Kochanowskiego Radom
99 Michał Pluta III e V Liceum Ogólnokształcące Kraków
100 Rafał Pragacz I LO im. Św. Jadwigi Królowej Kielce
101 Michał Prończuk I XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
102 Tomasz Przybyłowski 3 ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
103 Wojciech Przybyszewski I LO im. Bolesława Prusa Skierniewice
104 Kasper Radek III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
105 Dominika Regiec I LO Katowice
106 Błażej Rozwoda 3 Gimnazjum nr 2 Kraków
107 Jacek Rutkowski II XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
108 Kamil Rychlewicz III I LO im. Mikołaja Kopernika Łódź
109 Katarzyna Siennicka III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
110 Krzysztof Sikorski III XIII LO Szczecin.
111 Michał Siwiński II VIII LO im. Władysława IV Warszawa
112 Jakub Skorupski III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
113 Filip Smoleński 3 Gimnazjum nr 16 Szczecin
114 Marek Sokołowski III I LO im. Tadeusza Kościuszki Łomża
115 Leszek Sołdan I b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
116 Jakub Staroń III V LO Bielsko-Biała
117 Beniamin Stecuła II VIII LO Katowice
118 Szymon Stolarczyk 3 Gimnazjum nr 2 im. Danuty Siedzikówny „Inki” Ostrołęka
119 Jakub Supeł III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
120 Wiktor Szadowiak II Publiczne LO Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata Łódź
121 Magdalena Szarkowska III I LO im. Adama Mickiewicza Białystok
122 Michał Szkibiel II XIII LO Szczecin
123 Wojciech Szkółka III a IILO im .prof. K. Morawskiego Przemyśl
124 Łukasz Sznajder III II LO im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok
125 Oskar Szymański II Katolickie LO im. Św. Stanisława Kostki Kielce
126 Wojciech Śmigielski II I LO im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski
127 Jan Tabaszewski I XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
128 Adrianna Traczyk III I LO im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski
129 Mariusz Trela 2 Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów Kraków
130 Maksym Wałaszewski III VI LO im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz
131 Tomasz Wawak III g V Liceum Ogólnokształcące Kraków
132 Michał Wiatrowski III V LO Bielsko-Biała
133 Stanisław Wilczynski 3a XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
134 Łukasz Wnuk I VIII LO im. Władysława IV Warszawa
135 Krzysztof Zakrzewski III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
136 Paweł Zalecki III c V Liceum Ogólnokształcące Kraków
137 Michał Zawalski II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
138 Szymon Zwara I ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń