Lista finalistów LXVI OM

Lista finalistów LXVI Olimpiady Matematycznej

1 Piotr Ambroszczyk II II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie Końskie
2 Radomił Baran gimn LO im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
3 Michał Bączyk II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
4 Jakub Boguta I Prywatne Gimnazjum i LO im. Królowej Jadwigi Lublin
5 Bartłomiej Bollin I ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
6 Rafał Burczyński III I LO im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski
7 Paweł Burzyński I III Lic. im. Mar. Woj. RP Gdynia
8 Rafał Byczek III e V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
9 Wojciech Chojnacki III LO św.Marii Magdaleny Poznań
10 Wojciech Ciszewski II I LO im. Marii Konopnickiej Suwałki
11 Damian Czarnecki III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
12 Anna Czerwińska III XIII LO Szczecin
13 Konrad Deka III e V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
14 Robert Dinh Viet Hai III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
15 Grzegorz Dłużewski II ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
16 Marek Drozdowski III XIII LO Szczecin
17 Agata Dubiak III Publiczne LO Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata Łódź
18 Michał Dyczko III I LO im. Stefana Czarnieckiego Chełm
19 Maciej Dziuba II Gimnazjum nr 1 w Końskich Końskie
20 Stanisław Frejlak III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
21 Piotr Gajdzica III II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Cieszyn
22 Piotr Godlewski III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
23 Kamil Górecki XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
24 Magdalena Grabowska III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
25 Frederic Grabowski II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
26 Kosma Grochowski III I LO im St. Staszica Lublin
27 Daniel Grzegorzewski III I LO im. J.I. Kraszewskiego Biała Podlaska
28 Tomasz Grześkiewicz I b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
29 Tomasz Kałużny III XVI LO im. Charles de Gaulle'a Poznań
30 Łukasz Kamiński III Publiczne Gimnazjum w Gorajcu Gorajec
31 Mateusz Klein II III Lic. im. Mar. Woj. RP Gdynia
32 Wojciech Klemens II V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała
33 Adam Klukowski II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
34 Mateusz Kobak IId LO im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
35 Konrad Komisarczyk II II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie Końskie
36 Sebastian Kopacz III III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
37 Marcin Korona II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
38 Krzysztof Kortas III I LO im.Jana Kasprowicza Inowrocław
39 Konstanty Kostrzewski II I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Emila Szramka Katowice
40 Tomasz Kościuszko II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
41 Wiktoria Kośny II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
42 Szymon Kowara III Gdańskie Liceum Autonomiczne Gdańsk
43 Przemysław Jakub Kozłowski III I LO im. Adama Mickiewicza Białystok
44 Adrian Koźluk I XIII LO Szczecin
45 Krystian Krakowski II III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów
46 Mieczysław Krawiarz III VIII LO im. Adama Mickiewicza Poznań
47 Jakub Kubacki I a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
48 Jakub Kuklis III V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała
49 Michał Kukuła III III Lic. im. Mar. Woj. RP Gdynia
50 Tomasz Kurzelewski III ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
51 Radek Emanuel Kusek II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
52 Michał Kuźba III ZSOg. im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz
53 Jarosław Kwiecień II XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
54 Krzysztof Lambrecht II XIII LO Szczecin
55 Mikołaj Leonarski III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
56 Filip Lisiewski II VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
57 Jan Ludziejewski III VIII LO im. Króla Władysława IV Warszawa
58 Rafał Łyżwa I VI LO im. Jana Kochanowskiego Radom
59 Konrad Majewski III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
60 Filip Malinowski I V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała
61 Jan Marucha III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
62 Marcin Massalski II I LO im. Mikołaja Kopernika Łódź
63 Paweł Matus III II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika Kędzierzyn-Koźle
64 Patryk Mazgaj Iid LO im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
65 Marcin Michorzewski III XIII LO Szczecin
66 Mateusz Mikusiński I I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Długosza Nowy Sącz
67 Jan Mirkiewicz II XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
68 Piotr Bartosz Mitosek II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
69 Wojciech Mitros I XIII LO Szczecin
70 Aleksandra Mnich III e V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
71 Jakub Morawski III V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała
72 Marta Mościcka II V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała
73 Adam Nałęcz-Jawecki III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
74 Bartosz Narkiewicz III III Lic. im. Mar. Woj. RP Gdynia
75 Mateusz Nosek II LO im. KEN Biskupiec
76 Stanisław Nowak II g V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
77 Jakub Ochnik II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
78 Mateusz Ogrodziński III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
79 Daniel Oklesiński III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
80 Szymon Pajzert III ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
81 Konrad Jan Paluszek III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
82 Piotr Pawlak II Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia Gdańsk
83 Bogna Pawlus I V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała
84 Przemysław Perkowski III I LO im. Adama Mickiewicza Białystok
85 Bruno Pitrus III e V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
86 Paweł Piwek II LO im. Św. Jadwigi Królowej Kielce
87 Filip Plata III VI LO im. Jana Kochanowskiego Radom
88 Rafał Pragacz II LO im. Św. Jadwigi Królowej Kielce
89 Michał Prończuk II XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
90 Wojciech Przybyszewski II LO im. Bolesława Prusa Skierniewice
91 Piotr Puton III LO im. Mikołaja Kopernika Iłża
92 Artur Puzio I a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
93 Dominka Regiec III I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Katowice
94 Jakub Różycki I e V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
95 Jacek Rutkowski III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
96 Marcel Rychlewski II VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
97 Robert Salata III III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
98 Martyna Siejba III XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
99 Michał Siennicki 3 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 42 Warszawa
100 Michał Siwiński III VIII LO im. Króla Władysława IV Warszawa
101 Maciej Skolarczyk III III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi m.M.Skłodowskiej-Curie Opole
102 Adrian Słodziński III XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
103 Bartosz Smoczyński II V LO im. Księcia Józefa Poniatowskiego Warszawa
104 Karol Smolak II LO im. T. Kościuszki Ropczyce
105 Filip Smoleński I XIII LO Szczecin
106 Leszek Sołdan II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
107 Beniamin Stecuła III VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
108 Szymon Stolarczyk I II LO im. Cypriana Kamila Norwida Ostrołęka
109 Michał Swidziński III II LO im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok
110 Wiktor Szadowiak III Publiczne LO Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata Łódź
111 Michał Szkibiel III XIII LO Szczecin
112 Jakub Sztyma III V LO im.A.Asnyka Szczecin
113 Łukasz Śliwiński II III Lic. im. Mar. Woj. RP Gdynia
114 Wojciech Śmigielski III I LO im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski
115 Jan Tabaszewski II XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
116 Mariusz Trela Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów Kraków
117 Maja Trębacz III XXVII LO im. Tadeusza Czackiego Warszawa
118 Diana Trokowska II XIII LO Szczecin
119 Tomasz Urbański I LO im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski
120 Duc Vu Minh II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
121 Maciej Walkowiak I XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
122 Radost Waszkiewicz II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
123 Wojciech Wawrów II LO św.Marii Magdaleny Poznań
124 Michał Zawalski III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
125 Marek Zbysiński III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
126 Paweł Zięcik III VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice