Lista finalistów LXVIII Olimpiady Matematycznej

1 Wojciech Bączkowski III III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
2 Jakub Banaszak III IV LO im. Tadeusza Kościuszki Toruń
3 Radomił Baran II Liceum Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie Rzeszów
4 Jakub Baranowski 3 Gimnazjum Nr 14 Gliwice
5 Mikołaj Tymon Bárdos I a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
6 Karolina Bassa III XIII LO Szczecin
7 Mieszko Baszczak II Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Zenona Brzewskiego Warszawa
8 Jan Bednarski III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
9 Hubert Bereś III III LO im. T. Kotarbińskiego Zielona Góra
10 Dawid Biadun III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
11 Michał Biesek 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
12 Artur Błaszkiewicz 3b XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
13 Jakub Boguta III I LO im St. Staszica Lublin
14 Bartłomiej Bollin III ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
15 Mateusz Boruń I I Społeczne LO im. Maharadży Jam Saheba Digvijay Sinhji Warszawa
16 Jagoda Maria Bracha III Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi Lublin
17 Jakub Brojacz 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
18 Hubert Budzyński II XIII LO Szczecin
19 Damian Burczyk II III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
20 Maciej Burda III XIII LO Szczecin
21 Paweł Burzyński III III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
22 Igor Cichecki 2 Liceum Ogólnokształcące im. mjr. Henryka Sucharskiego Myszków
23 Aleksandra Cynk II V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
24 Jadwiga Agnieszka Czyżewska II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
25 Bartosz Czyżewski 3a2 Zespół Szkół Ogólnokształcących, I Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego Jelenia Góra
26 Jakub Dewiszek III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
27 Kamil Długosz III II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie Końskie
28 Jakub Dobrowolski I XIII LO Szczecin
29 Witalis Domitrz III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
30 Krzysztof Druciarek I XIII LO Szczecin
31 Jan Dziuba II e Liceum Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie Rzeszów
32 Maciej Dziuba I II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie Końskie
33 Jan Fabrowski I Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Lublin
34 Jan Fornal I Liceum Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie Rzeszów
35 Kamil Gajewski II b I LO im. Kr. Stanisława Lesczyńskiego w Jaśle Jasło
36 Kamil Galewski I I LO im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski
37 Edyta Garbarz III III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów
38 Filip Gawron II III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów
39 Michał Gliński II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
40 Michał Górniak 3a I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki Legnica
41 Jakub Grudzień II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
42 Grzegorz Gruza I a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
43 Mikołaj Grzebieluch I II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie Końskie
44 Tomasz Grześkiewicz III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
45 Jan Guzik II V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
46 Hubert Guzowski 0 II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Kraków
47 Stanisław Hauke 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
48 Dawid Ignasiak 2a III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
49 Jacek Jakimiuk II II LO im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok
50 Jakub Janczarski 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
51 Krzysztof Jankowski I Katolickie LO im. Św. Stanisława Kostki Kielce
52 Wojciech Jankowski II III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
53 Piotr Jasiński II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
54 Jakub Kamiński 1 III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
55 Łukasz Kamiński II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
56 Katarzyna Kępińska 1 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
57 Tomasz Kiełbasa I b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
58 Jan Kociniak III I LO im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski
59 Paweł Kolendo II III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów
60 Wojciech Kolesiński I XIII LO Szczecin
61 Mieszko Komisarczyk 3a XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
62 Paweł Kopaczyk III XIII LO Szczecin
63 Julia Korol II XX LO im.Zbigniewa Herberta Gdańsk
64 Wojciech Kosior III a I SLO im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu Tarnobrzeg
65 Iwona Kotlarska III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
66 Piotr Kowalewski 0 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
67 Aleksandra Kowalska III Gimnazjum ZSz w Głogowie Małopolskim Głogów Małopolski
68 Adrian Koźluk III XIII LO Szczecin
69 Jan Kożuszek III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
70 Wojciech Kretowicz III I LO im. CyprianaKamila Norwida Bydgoszcz
71 Jakub Kubacki III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
72 Piotr Kubaty 3 Gimnazjum im. Jana Matejki Zabierzów
73 Błażej Kubicki I V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
74 Natalia Kucharczuk II I LO im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski
75 Michał Kucharczyk 3a III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
76 Jędrzej Kula III V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
77 Jan Lebioda III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
78 Bartłomiej Lewandowski I b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
79 Weronika Lorenczyk 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
80 Adrian Maciej III Liceum Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie Rzeszów
81 Tomasz Makowski III ZSO im. Stefana Żeromskiego Iława
82 Filip Malinowski 3 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała
83 Wiktor Marszałkowski III III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
84 Aleksandra Martyniuk I I LO im. J.I. Kraszewskiego Biała Podlaska
85 Maciej Maruszczak II XIII LO Szczecin
86 Patryk Matusiak III VIII LO im.Adama Mickiewicza Poznań
87 Krzysztof Michalik III V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
88 Wojciech Mitros III XIII LO Szczecin
89 Daniel Murawski II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
90 Maciej Nadolski III III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
91 Tomasz Nowak II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
92 Damian Obara III LO im. Św. Jadwigi Królowej Kielce
93 Wojciech Olejniczak III ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
94 Jan Olkowski III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
95 Radosław Opoka III II LO im. Jana Śniadeckiego Kielce
96 Łukasz Orski 2bg Gimnazjum Akademickie Ogólnokształcące Politechniki wrocławskiej Wrocław
97 Mikołaj Pacek III II LO im. Jana Śniadeckiego Kielce
98 Paweł Paradysz III VI LO im. Tadeusza Reytana Warszawa
99 Bogna Pawlus 3 Liceum Ogólnokształcące Milówka
100 Mateusz Pieszczek 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Katowice
101 Iwo Pilecki-Silva 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 Wrocław
102 Krzysztof Pióro III III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów
103 Paweł Poczobut III XIII LO Szczecin
104 Przemysław Podleśny II II LO im. Piotra Firleja Lubartów
105 Tomasz Ponitka 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
106 Tomasz Przybyłowski III ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
107 Zbigniew Przygoda III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
108 Artur Puzio III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
109 Michał Pychtin III XIII LO Szczecin
110 Rafał Pyzik 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Św Kingi w Tarnowie Tarnów
111 Małgorzata Maria Rojek II d XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
112 Błażej Rozwoda III V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
113 Jakub Różycki III V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
114 Piotr Ryłko I V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
115 Mateusz Rzepecki 2a III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
116 Jacek Salata II V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
117 Paweł Sawicki II III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
118 Michał Siennicki II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
119 Mikołaj Sikora III III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów
120 Przemysław Simajchel III III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów
121 Semen Słobodianiuk II Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Zenona Brzewskiego Warszawa
122 Tomasz Ślusarczyk 3 Gimnazjum nr 15 Kraków
123 Paweł Służewski III XII LO im. Stanisława Wyspiańskiego Łódź
124 Philip Smolenski-Jensen III XIII LO Szczecin
125 Paweł Sosna 3e II Publiczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej Opole
126 Szymon Stolarczyk III II LO im. Cypriana Kamila Norwida Ostrołęka
127 Stanisław Strzelecki II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
128 Konstanty Subbotko III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
129 Franciszek Szarwacki II III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
130 Rafał Szlendak II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
131 Karol Szostek III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
132 Magdalena Maria Szybka III d XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
133 Jan Szyszko II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
134 Filip Tokarski III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
135 Mikołaj Tomalik 3 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała
136 Tuan Anh Tran I b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
137 Mariusz Trela II V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
138 Michał Umiński II Gimnazjum nr 24 Gdynia
139 Kajetan Vogtt II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
140 Maciej Walkowiak 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
141 Jakub Węgrecki III III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów
142 Paweł Wesołowski II II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie Końskie
143 Piotr Wiącek III a LO im. KEN w Stalowej Woli Stalowa Wola
144 Fryderyk Wiatrowski II III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
145 Maciej Wojtala II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
146 Roch Wójtowicz 1 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
147 Michał Woźny I V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
148 Karolina Zając II Liceum Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie Rzeszów
149 Radosław Żak 2 Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu Kraków
150 Antoni Żewierżejew II III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
151 Barbara Zięba 3a III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
152 Krzysztof Ziobro II V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
153 Piotr Żuber III I LO im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski
154 Mieszko Sławomir Zimny III XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodzi Głowno