LXIX OM - dopuszczeni do II stopnia

Okręg gdański

1 Biernacka Kamila III II LO im. A.Mickiewicza Słupsk
2 Bober Jakub II III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
3 Burczyk Damian III III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
4 Cichy Adam II III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
5 Cyra Agata III I LO im. Bojowników o Wolnośc i Polskość Ziemi Bytowskiej Bytów
6 Czapiewski Paweł II II LO im. Gen. Andersa Chojnice
7 D'Amico-Waguca William XX LO im.Zbigniewa Herberta Gdańsk
8 Gawęda Konrad III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
9 Grabarczyk Radosław III III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
10 Gulgowski Dominik III III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
11 Herman Dawid III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
12 Horodecka Maria II Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. JPII Gdynia
13 Iwanowski Kamil II III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
14 Jankowski Wojciech III III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
15 Jędraszek Krzysztof III XX LO im.Zbigniewa Herberta Gdańsk
16 Kasak Miłosz II XX LO im.Zbigniewa Herberta Gdańsk
17 Kiciński Gabriel I III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
18 Klewicki Michał III III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
19 Kluk Kacper III III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
20 Korol Julia III XX LO im.Zbigniewa Herberta Gdańsk
21 Kowalewski Piotr III III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
22 Masłowski Mateusz Maciej III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
23 Matczak Michał III XX LO im.Zbigniewa Herberta Gdańsk
24 Mazurkiewicz Mateusz Leon II III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
25 Mordecki Marcin I III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
26 Narkiewicz Paweł II III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
27 Orlikowsksi Łukasz III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
28 Palikowska Justyna III III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
29 Pham Juliusz III III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
30 Potrykus Natalia II XX LO im.Zbigniewa Herberta Gdańsk
31 Raczuk Maciej III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
32 Sawicki Paweł III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
33 Scharmach Mateusz III III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
34 Stalke Andrzej II III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
35 Strebejko Albert III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
36 Szarwacki Franciszek III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
37 Umiński Michał I III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
38 Walentynowicz Kacper III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
39 Wasilewski Łukasz II XX LO im.Zbigniewa Herberta Gdańsk
40 Wiatrowski Fryderyk III III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
41 Woźny Dawid II III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
42 Zalewski Łukasz Michał II I Lic. im. M.Kopernika Gdańsk
43 Żewierżejew Antoni III III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia


Okręg katowicki

1 Wojciech Achtelik 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Katowice
2 Jan Błasiok 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
3 Krzysztof Boryczka 2 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała
4 Dominik Borys 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Morcinka Ruda Śl.
5 Dorota Bujak 1 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
6 Igor Cichecki 3 Liceum Ogólnokształcące im. mjr. Henryka Sucharskiego Myszków
7 Agnieszka Czapska 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego Tychy
8 Karolina Dądela 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
9 Wojciech Duda 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
10 Mateusz Gabryś 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Gliwice
11 Paweł Gadziński 3 Gimnazjum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego Bielsko-Biała
12 Paweł Gasz 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Katowice
13 Joanna Ginalska 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
14 Hubert Giza 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
15 Mateusz Głuch 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Katowice
16 Jakub Gogolok 3 III Liceum Ogólnokształcące Zabrze
17 Szymon Gorczyca 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Gliwice
18 Krzysztof Habdas 2 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała
19 Jonatan Hrynko 3 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała
20 Alicja Jakubek 3 VII Liceum Ogólnokształcące Gliwice
21 Adam Jeliński 1 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
22 Adam Kania 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Tarnowskie Góry
23 Aleksander Katan 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
24 Michał Kępa 3 IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa
25 Katarzyna Kępińska 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
26 Witold Kimla 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Struga Gliwice
27 Kacper Kingsford 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Katowice
28 Tomasz Kłusak 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Żywiec
29 Marcin Knapik 3 IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa
30 Michał Kobiela 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
31 Krzysztof Kordal 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
32 Justyna Król 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
33 Michał Kryska 3 Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Ewangelickiego Cieszyn
34 Paweł Kulski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Katowice
35 Jakub Kumor 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Gliwice
36 Paweł Lamża 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
37 Tomasz Lamża 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
38 Weronika Lorenczyk 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
39 Rafał Loska 1 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
40 Tomasz Maroszczuk 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Katowice
41 Piotr Matusiak 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
42 Mateusz Matyjaszczyk 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
43 Bartek Mazur 2 III Liceum Ogólnokształcące Zabrze
44 Laura Meissner 2 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała
45 Jakub Młynarski 2 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała
46 Paweł Moćko 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
47 Maria Muszyńska 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
48 Oskar Nowak 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
49 Weronika Ormaniec 3 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała
50 Marcelina Oset 2 IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa
51 Maria Pająk 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Katowice
52 Jurand Prądzyński 3 IV Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza Częstochowa
53 Marcin Socha 3 Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Chorzów
54 Karol Sowa 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Żywiec
55 Jakub Szymański 2 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała
56 Marcin Traskowski 1 Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Chorzów
57 Paweł Tyrna 3 Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja Bielsko-Biała
58 Aleksy Walczak 2 II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Tarnowskie Góry
59 Łukasz Wcisło 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
60 Jędrzej Wicha 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
61 Krzysztof Widenka 3 I Liceum Ogólnokształcące im. 14 Pułku Powstańców Śląskich Wodzisław Śląski
62 Roch Wojtowicz 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
63 Ziemowit Woźnikowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Żywiec
64 Michał Wronka 2 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała
65 Natalia Wykpis 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice


Okręg krakowski

1 Jakub Adamek I V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
2 Piotr Aksamit I V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
3 Michał Antos III II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Kraków
4 Maciej Baczmański III V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
5 Piotr Bahyrycz III II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Kraków
6 Dominik Bałaban I V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
7 Julia Biały II V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
8 Piotr Bobeł III I Liceum Ogólnokształcące w Myślenicach Myślenice
9 Kamil Burkiewicz III I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni Bochnia
10 Dominik Chmura I III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów
11 Aleksandra Cynk III V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
12 Jakub Dec I V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
13 Paweł Długosz II II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Kraków
14 Miłosz Dobosz II V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
15 Jakub Dziarkowski II V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
16 Tadeusz Dziarmaga II V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
17 Oliwia Dzierża III V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
18 Michał Faciszewski II V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
19 Jakub Fedak II V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
20 Grzegorz Fido III I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni Bochnia
21 Paweł Fijałkowski II II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Kraków
22 Julia Filip 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Św Kingi w Tarnowie Tarnów
23 Małgorzata Frączek III V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
24 Paulina Gacek I I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie Kraków
25 Krystyna Gasińska I V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
26 Filip Gawron III III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów
27 Grzegorz Gawryał III III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów
28 Łukasz Gniecki III II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Kraków
29 Daniel Goc I V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
30 Jan Guzik III V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
31 Aleksander Janczewski II V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
32 Iga Janik I V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
33 Michał Jarząbczyk I V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
34 Piotr Kamiński I V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
35 Filip Kamiński II II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Kraków
36 Mikołaj Kardyś II I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie Kraków
37 Karolina Klimek II I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni Bochnia
38 Wiktor Kmiecik III II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Kraków
39 Paweł Kolendo III III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów
40 Weronika Kołodziejczyk III V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
41 Filip Konieczny I III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów
42 Paweł Kopel III V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
43 Nikodem Korohoda I V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
44 Michał Kosiba III III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów
45 Robert Krawczyk III II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Kraków
46 Gustaw Kubala III Zespół Szkół Łączności Kraków
47 Błażej Kubicki II V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
48 Maja Kwiatek I V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
49 Roman Madej II V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
50 Aleksandra Marcinkowska II V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
51 Sonia Markowska I V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
52 Wojciech Michałek II I Liceum Ogólnokształcące im. K. Brodzińskiego w Tarnowie Tarnów
53 Mateusz Mirecki I Zespół Szkół Łączności Kraków
54 Krzysztof Mrzigod III V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
55 Wojciech Mura I I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie Kraków
56 Filip Nikolow II V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
57 Mateusz Nowak I V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
58 Michał Nowak I V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
59 Agnieszka Pałka III V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
60 Dawid Pastuszka II III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów
61 Piotr Pawłowski II III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów
62 Marcin Pawłowski I V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
63 Rafał Pyzik I III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów
64 Piotr Radecki III II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Kraków
65 Piotr Ryłko II V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
66 Jacek Salata III V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
67 Zofia Salata I V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
68 Radzim Sendyka II V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
69 Jakub Siuta I V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
70 Kinga Słowik III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Krościenko
71 Mateusz Słuszniak II V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
72 Katarzyna Sobczyszyn I I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie Kraków
73 Mateusz Sołtys III V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
74 Rafał Spyra II III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów
75 Mateusz Stępniak III V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
76 Mikołaj Strzała II I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera w Rabce Zdroju Rabka
77 Aleksander Strzeboński III II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Kraków
78 Bartosz Suchanek II I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie Kraków
79 Dawid Sula I V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
80 Filip Synowiec II V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
81 Tomasz Ślusarczyk I V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
82 Karolina Świerk II III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów
83 Łukasz Tadla II V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
84 Adam Tłuczkiewicz III V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
85 Krzysztof Tomala III II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Kraków
86 Mariusz Trela III V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
87 Bartłomiej Wacławik II V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
88 Wojciech Węgrzynek III V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
89 Mateusz Wojtulewicz III II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Kraków
90 Szymon Wojtulewicz II I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie Kraków
91 Michał Woźny II V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
92 Maria Wysogląd I V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
93 Jakub Zając IV Zespół Szkół Łączności Kraków
94 Piotr Zieliński III III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów
95 Hubert Zięba I V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
96 Krzysztof Ziobro III V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
97 Radosław Żak 3 Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu Kraków
98 Michał Żelasko II V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków


Okręg lubelski

1 Julia Bernaszuk II IX LO im. Mikołaja Kopernika Lublin
2 Michał Borowski III I LO im St. Staszica Lublin
3 Jagoda Maria Bracha I Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Lublin
4 Jakub Budrewicz II I LO im St. Staszica Lublin
5 Tomasz Durda III XXI LO im. Św. Stanisława Kostki Lublin
6 Jan Fabrowski II Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Lublin
7 Krzysztof Gontarz III I Społeczne LiO im. Unii Europejskiej w Zamościu Zamość
8 Karol Górski III I LO im St. Staszica Lublin
9 Radosław Jurecki II I LO im St. Staszica Lublin
10 Jan Klimczak I I LO im St. Staszica Lublin
11 Paweł Tomasz Lewkowicz II I LO im. Hetmana Jana Zamoyskiego Zamość
12 Piotr Łaba II G Oddziały gimnazjalne w I Lo im. ONZ Biłgoraj
13 Paweł Łacek I I LO im St. Staszica Lublin
14 Aleksandra Martyniuk II I LO im. J.I. Kraszewskiego Biała Podlaska
15 Korneliusz Obarski II G Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi Lublin
16 Alicja Pietrzak I Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Lublin
17 Przemysław Podleśny III II LO im. Piotra Firleja Lubartów
18 Marek Skiba II I LO im St. Staszica Lublin
19 Jakub Sprawka I Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Lublin
20 Piotr Stankiewicz III I LO im St. Staszica Lublin
21 Rafał Szulc I LO im St. Staszica Lublin
22 Grzegorz Szumigaj II I LO im St. Staszica Lublin
23 Paweł Szymański III II LO im. KEN w Puławach Puławy
24 Michał Węgrzyn III I LO im. Hetmana Jana Zamoyskiego Zamość
25 Ida Wiśniewska II II LO im. Hetmana Jana Zamoyskiego Lublin
26 Mateusz Zalewski II I Społeczne LO im. Unii Europejskiej w Zamościu Zamość
27 Mateusz Ziemła II Ogólnokształcące Liceum Lotnicze w Dęblinie Dęblin


Okręg łódzki

1 Jakub Bartos III Katolickie LO im. Św. Stanisława Kostki Kielce
2 Mateusz Basiak II II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie Końskie
3 Tomasz Białecki III I LO im. Stefana Żeromskiego Opoczno
4 Aleksandra Zofia Bilińska III Publiczne LO Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata Łódź
5 Katarzyna Cuper II I LO im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski
6 Adam Czyżewski II Publiczne LO Politechniki Łódzkiej Łódź
7 Piotr Dąda II I LO im. Tadeusza Kościuszki Starachowice
8 Maciej Dziuba II II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie Końskie
9 Kamil Galewski II I LO im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski
10 Kaja Gruntkowska II Publiczne LO Politechniki Łódzkiej Łódź
11 Mikołaj Grzebieluch II II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie Końskie
12 Robert Hejda III II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie Końskie
13 Krzysztof Jankowski II Katolickie LO im. Św. Stanisława Kostki Kielce
14 Miłosz Januszewski III I LO im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski
15 Marcin Jędrzejczak II XII LO im. Stanisława Wyspiańskiego Łódź
16 Anna Jurek I Publiczne LO Politechniki Łódzkiej Łódź
17 Katarzyna Kobalczyk II Publiczne LO Politechniki Łódzkiej Łódź
18 Jakub Kołodziejczyk II I LO im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski
19 Tomasz Kosmulski II II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie Końskie
20 Natalia Kucharczuk III I LO im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski
21 Michał Lemański III I LO im. Tadeusza Kościuszki Wieluń
22 Jakub Lis II I LO im. Jędrzeja Śniadeckiego Pabianice
23 Piotr Lisicki I Katolickie LO im. Św. Stanisława Kostki Kielce
24 Kacper Makowski II Publiczne LO Politechniki Łódzkiej Łódź
25 Natalia Ożarek I I LO im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski
26 Dawid Piech III XXV LO im. Stefana Żeromskiego Łódź
27 Arkadiusz Pospieszny II I LO im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski
28 Olaf Puchalski III II LO im. Jana Śniadeckiego Kielce
29 Weronika Raducka III I LO im. Tadeusza Kościuszki Wieluń
30 Jakub Redner I Publiczne LO Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata Łódź
31 Szymon Rusiecki I I LO im. Mikołaja Kopernika Łódź
32 Paweł Ryś III I LO im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski
33 Mateusz Kamil Sabat I LO im. Św. Jadwigi Królowej Kielce
34 Bartłomiej Sikorski II I LO im. Tadeusza Kościuszki Starachowice
35 Paulina Skalik I I LO im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski
36 Jakub Sola II I LO im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski
37 Andrzej Starzyk I LO im. Św. Jadwigi Królowej Kielce
38 Radosław Ścigała III I LO im. Tadeusza Kościuszki Wieluń
39 Paweł Wesołowski III II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie Końskie
40 Karolina Wilk III I LO im. Mikołaja Kopernika Łódź
41 Laura Wrońska III I LO im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski
42 Piotr Zygmunt I I LO im. Mikołaja Kopernika Łódź


Okręg poznański

1 Natalia Adamska I I LO Szamotuły
2 Damian Bartosz III I LO im.ks.J.Kopałły i W.Lipskiego Ostrów Wlkp.
3 Piotr Błaszyk I II LO im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej Poznań
4 Paweł Tomasz Błoch II Zespół Szkół im.Stanisława Staszica Piła
5 Cezary Botta 3 Gimnazjum ul. Noblistów Rokietnica
6 Piotr Góreczny III VIII LO im.Adama Mickiewicza Poznań
7 Jacek Jędruszek III III LO im. Mikołaja Kopernika Kalisz
8 Piotr Kamiński VIII LO im.Adama Mickiewicza Poznań
9 Kosma Kasprzak 2 XXXVIII Dwujęzyczne LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Poznań
10 Michał Kierul I II LO im. Mikołaja Kopernika Leszno
11 Wojciech Koszela III I LO Swarzędz
12 Michał Łopatka II VIII LO im.Adama Mickiewicza Poznań
13 Filip Maciejak I II LO im. Mikołaja Kopernika Leszno
14 Maksymilian Mańko II International School of Poznań Poznań
15 Wojciech Marciniak III III LO im.J.Kantego Poznań
16 Krzysztof Martin III Zespół Szkół im.Stanisława Staszica Piła
17 Michał Matak II VII LO im.Dąbrówki Poznań
18 Patryk Morawski II VII LO im.Dąbrówki Poznań
19 Wojciech Noskowiak II VIII LO im.Adama Mickiewicza Poznań
20 Jan Olszewski II VIII LO im.Adama Mickiewicza Poznań
21 Piotr Piątyszek IV Technikum Komunikacji w Zespole Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego Poznań
22 Szymon Skwarek II VIII LO im.Adama Mickiewicza Poznań
23 Antoni Solarski I VIII LO im.Adama Mickiewicza Poznań
24 Franciszek Sowul II II LO im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej Poznań
25 Wojciech Trojanowski III II LO im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej Poznań


Okręg rzeszowski

1 Radomił Baran III LO Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów
2 Patryk Barłowski IIh IVLO im. M. Kopernika w Rzeszowie Rzeszów
3 Aleksandra Bazan I LO Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów
4 Olga Bidnik IIb ILO im. M. Kopernika w Krośnie Krosno
5 Mateusz Biesiadowski ILO im. M. Kopernika w Krośnie Krosno
6 Daniel Blok Ig ILO im. M. Kopernika w Jarosławiu Jarosław
7 Bartłomiej Burczyk II ILO im. M. Kopernika w Krośnie Krosno
8 Dominik Bysiewicz I ILO im. M. Kopernika w Krośnie Krosno
9 Kamil Ciebiera Iie LO Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów
10 Maciej Domaradzki III LO Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów
11 Łukasz Dubiel III a ILO im. Króla St. Leszczyńskiego w Jaśle Jasło
12 Jan Dziuba IIIe LO Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów
13 Jan Fornal II LO Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów
14 Kamil Gajewski IIIb ILO im. Króla St. Leszczyńskiego w Jaśle Jasło
15 Jakub Gładysz I LO Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów
16 Aleksandra Godycka III ILO im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy Dębica
17 Marcin Hawryluk II ILO im. M. Kopernika w Krośnie Krosno
18 Sebastian Hec IIIc ILO im. Ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie Rzeszów
19 Robert Higgins Id IVLO im. M. Kopernika w Rzeszowie Rzeszów
20 Bartosz Justkowski IIb ILO im. M. Kopernika w Krośnie Krosno
21 Piotr Kaliciak IIe LO Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów
22 Anna Kalisz III ILO im. M. Kopernika w Krośnie Krosno
23 Maciej Kazalski II ILO im. M. Kopernika w Krośnie Krosno
24 Rafał Kilar IIIb ILO im. M. Kopernika w Krośnie Krosno
25 Wojciech Kosztyła IIIb ILO im. M. Kopernika w Krośnie Krosno
26 Aleksandra Kowalska I LO Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów
27 Emilia Kwolek III LO Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów
28 Grzegorz Legęza IIb ILO im. M. Kopernika w Krośnie Krosno
29 Patryk Marszałek Ie LO Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów
30 Milosz Mazur III LO Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów
31 Anna Nosek IIIb ILO im. M. Kopernika w Krośnie Krosno
32 Kamil Pałacki IIIa ILO im. KEN w Sanoku Sanok
33 Marcin Pałczak IIa2 ILO im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu Przemyśl
34 Karol Pękala II LO Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów
35 Kamil Roman IIId LO im. Tadeusza Kościuszki w Ropczycach Ropczyce
36 Bartosz Rożek IIId ISLO im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu Tarnobrzeg
37 Maciej Rut I LO Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów
38 Krzysztof Skomiał III ILO im. M. Kopernika w Krośnie Krosno
39 Sebastian Spyrzewski I ISLO im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu Tarnobrzeg
40 Mateusz Startek Iih IVLO im. M. Kopernika w Rzeszowie Rzeszów
41 Bartosz Stec LO Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów
42 Jakub Tomczyk Ib ISLO im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu Tarnobrzeg
43 Tymoteusz Typrowicz Ib ZSzL im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku Leżajsk
44 Adam Wątroba IIh IVLO im. M. Kopernika w Rzeszowie Rzeszów
45 Mateusz Winiarski I ILO im. M. Kopernika w Krośnie Krosno
46 Maksymilian Wojnar II ILO im. H. Sienkiewicza w Łańcucie Łańcut
47 Karolina Zając III LO Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów
48 Wojciech Zając Iig ILO im. M. Kopernika w Jarosławiu Jarosław
49 Jan Ziętek Id ISLO im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu Tarnobrzeg
50 Izabela Znój Iib ILO im. M. Kopernika w Krośnie Krosno


Okręg szczeciński

1 Bartosz Augustyniak III V LO im. A.Asnyka Szczecin
2 Marcin Badach III II LO im.Mieszka I Szczecin
3 Kamil Banaś III XIII LO Szczecin
4 Jakub Bednarz III I LO im. T.Kościuszki Gorzów Wlkp.
5 Łukasz Białas III XIII LO Szczecin
6 Jakub Biskup II XIII LO Szczecin
7 Hubert Budzyński III XIII LO Szczecin
8 Jacek Bursztynowicz III Katolickie LO im.Jana Pawła II Żary
9 Jakub Cięciel II I LO im.E.Dembowskiego Zielona Góra
10 Oskar Dąbkowski 3 Gimnazjum nr.16 Szczecin
11 Wiktor Daniszewski II I LO im.E.Dembowskiego Zielona Góra
12 Jakub Dobrowolski II XIII LO Szczecin
13 Krzysztof Druciarek II XIII LO Szczecin
14 Michał Dymowski III II LO im.Mieszka I Szczecin
15 Natalia Dziadosz II XIII LO Szczecin
16 Piotr Filipiak II XIII LO Szczecin
17 Sławomir Fudalej II LO im.K.K.Baczyńskiego Nowa Sól
18 Ryszard Gromek III XIII LO Szczecin
19 Marek Grzesiuk II XIII LO Szczecin
20 Kornel Howil I XIII LO Szczecin
21 Mateusz Januszkiewicz I XIII LO Szczecin
22 Justyna Jaworska I XIII LO Szczecin
23 Szymon Jończyk II XIII LO Szczecin
24 Michał Kacprzak III XIII LO Szczecin
25 Michał Kępiński III Społeczne LO Żary
26 Wojciech Kolesinski II XIII LO Szczecin
27 Kornel Księżak II XIII LO Szczecin
28 Marta Kuczma II XIII LO Szczecin
29 Jakub Kujawa III XIII LO Szczecin
30 Jacek Kurys II V LO im. A.Asnyka Szczecin
31 Jakub Kusyk I XIII LO Szczecin
32 Małgorzata Kwiecień II I LO im.S.Dubois Koszalin
33 Szymon Maliszewski III XIII LO Szczecin
34 Maciej Maruszczak III XIII LO Szczecin
35 Zuzanna Matysiak II Społeczne LO Żary
36 Ksawery Mielczarek II I LO im.S.Dubois Koszalin
37 Maciej Mionskowski III V LO im. A.Asnyka Szczecin
38 Aleksander Nagaj III V LO im. A.Asnyka Szczecin
39 Tomasz Nocoń II XIII LO Szczecin
40 Jakub Nowakowski I XIII LO Szczecin
41 Joanna Oślizło III XIII LO Szczecin
42 Andrzej Ozimski III XIII LO Szczecin
43 Hubert Pawlusiński I XIII LO Szczecin
44 Szymon Piątek II II LO im.M.Skł.-Curie Gorzów Wlkp.
45 Jakub Plewik III XIII LO Szczecin
46 Mikołaj Puk III I LO im.E.Dembowskiego Zielona Góra
47 Krzysztof Rogowski III Tech.Informatyczne SCI Szczecin
48 Wiktor Rydgier I XIII LO Szczecin
49 Piotr Sawicki II XIII LO Szczecin
50 Paweł Skiereś I XIII LO Szczecin
51 Aleksy Śliżewski III I LO im.St.Dubois Koszalin
52 Marceli Sokólski III I LO im.St.Dubois Koszalin
53 Michał Staniewski I XIII LO Szczecin
54 Kacper Staroń III XIII LO Szczecin
55 Dawid Stasiak III XIII LO Szczecin
56 Jerzy Stempiński I XIII LO Szczecin
57 Krzysztof Stempiński III XIII LO Szczecin
58 Marcin Strzesak II II LO im.M.Skł.-Curie Gorzów Wlkp.
59 Marcin Tabisz 3 Gimnazjum nr.16 Szczecin
60 Jan Tamborski II I LO im.St.Dubois Koszalin
61 Szymon Urban 3 Gimnazjum nr.16 Szczecin
62 Michał Urbanowicz III I LO im.E.Dembowskiego Zielona Góra
63 Marcin Wolański III II LO im.Mieszka I Szczecin
64 Piotr Wycech II I LO im.S.Dubois Koszalin
65 Piotr Zawadzki II XIII LO Szczecin
66 Kacper Zieniuk I XIII LO Szczecin


Okręg toruński

1 Mateusz Błajda III VI LO im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz
2 Łukasz Bondaruk II IV LO im. Marii Skłodowskiej Curie Olsztyn
3 Magdalena Anna Czapiewska I VI LO im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz
4 Łukasz Dondelewski III II LO im. Króla Jana III Sobieskiego Grudziądz
5 Wojciech Drozd I ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
6 Piotr Dulian III VI LO im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz
7 Kinga Foksińska II VI LO im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz
8 Tamara Frączek III IV LO im. Tadeusza Kościuszki Toruń
9 Maciej Głuchowski II I LO im. C. K. Norwida Bydgoszcz
10 Julia Gontarek II ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
11 Katarzyna Grefkowicz II IV LO im. Tadeusza Kościuszki Toruń
12 Wiktor Jaśniak I VI LO im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz
13 Paweł Knut I IV LO im. Tadeusza Kościuszki Toruń
14 Karol Kosowski II II LO Morąg
15 Antoni Koszowski II ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
16 Jakub Krosny III II LO im. Króla Jana III Sobieskiego Grudziądz
17 Mateusz Kwiatkowski II ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
18 Michał Makowski III XII LO im.Marii i Georga Dietrichów Olsztyn
19 Jakub Murawski II IV LO im. Tadeusza Kościuszki Toruń
20 Paulina Orłowicz III IV LO im. Tadeusza Kościuszki Toruń
21 Tomasz Patyna III ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
22 Dawid Przybyliński III ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
23 Monika Rasz I VI LO im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz
24 Agnieszka Rejment III IV LO im. Tadeusza Kościuszki Toruń
25 Hubert Ruczyński II ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
26 Szymon Sieradzki II I LO im. Jana Kasprowicza Inowrocław
27 Daniel Sokulski I II LO im. K. I. Gałczyńskiego Olsztyn
28 Mariusz Syjud III II LO im. Króla Jana III Sobieskiego Grudziądz
29 Jakub Szulc II ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
30 Jakub Tarczykowski III ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
31 Mikołaj Terzyk III IV LO im. Tadeusza Kościuszki Toruń
32 Szymon Tur II II LO im. Króla Jana III Sobieskiego Grudziądz
33 Piotr Jacek Tyburski II ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
34 Kinga Widła II IV LO im. Tadeusza Kościuszki Toruń
35 Maja Wiśniewska I II LO im. Króla Jana III Sobieskiego Grudziądz
36 Zbigniew Zakrzewski I ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
37 Michał Zamelski II IV LO im. Tadeusza Kościuszki Toruń
38 Alicja Ziarko III ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń


Okręg warszawski

1 Marcin Augustynowicz II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
2 Michał Babiński II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
3 Maciej Bajorek I a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
4 Jakub Bandurski II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
5 Jakub Baranowski I a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
6 Adam Barański I b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
7 Mikołaj Tymon Bárdos II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
8 Mieszko Baszczak 3 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Zenona Brzewskiego Warszawa
9 Jakub Bedełek II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
10 Franciszek Biel II VI LO im. Jana Kochanowskiego Radom
11 Adam Bielecki II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
12 Szymon Borowy III VIII LO im. Króla Władysława IV Warszawa
13 Mateusz Boruń II I Społeczne LO im. Maharadży Jam Saheba Digvijay Sinhji Warszawa
14 Aleksander Bosek I b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
15 Marcin Buko II g XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
16 Bartłomiej Cieślar I a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
17 Rafał Czarnecki III I LO im. Adama Mickiewicza Białystok
18 Jacek Czupyt III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
19 Jadwiga Agnieszka Czyżewska III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
20 Filip de Raad II g XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
21 Jan Dobrakowski I h XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
22 Anna Dobrowolska III VIII LO im. Króla Władysława IV Warszawa
23 Karolina Drabik II VI LO im. Jana Kochanowskiego Radom
24 Witold Drzewakowski II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
25 Zuzanna Fatyga II g XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
26 Michał Fedorowicz II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
27 Stanisław Gajda III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
28 Marcin Galas II g XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
29 Adrian Górecki II g XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
30 Mieszko Grodzicki I VI LO im. Jana Kochanowskiego Radom
31 Jakub Grudzień III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
32 Michał Grudzień I h XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
33 Grzegorz Gruza II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
34 Wojciech Grzywocz III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
35 Dieu Hoa Ha I h XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
36 Stanisław Hauke I b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
37 Anna Hoang II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
38 Laura Hoang I b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
39 Jacek Jakimiuk III II LO im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok
40 Maciej Jakubiak II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
41 Szymon Jakubicz I a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
42 Julianna Agnieszka Janaszek I a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
43 Adam Jankowski II IV LO im. I Dywizji Kościuszkowskiej Piaseczno
44 Piotr Jasiński III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
45 Konstanty Jeleński III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
46 Jakub Jung II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
47 Maciej Kaczmarzyk III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
48 Igor Kamiński I a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
49 Łukasz Kamiński III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
50 Mikołaj Kamiński III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
51 Rafał Karpiński II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
52 Tomasz Kiełbasa II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
53 Alicja Kluczek II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
54 Tymon Kobylecki II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
55 Grzegorz Kopania II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
56 Tomasz Kostrzewa II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
57 Aleksander Kozłowski III LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza Warszawa
58 Piotr Kram III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
59 Aleksander Krauze II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
60 Krystian Król III VI LO im. Jana Kochanowskiego Radom
61 Patryk Księżuk III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
62 Jakub Kwietniewski III XL LO im. Stefana Żeromskiego Warszawa
63 Michał Lange II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
64 Aleksander Leśniak II g XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
65 Bartłomiej Lewandowski II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
66 Piotr Libera III f XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
67 Miriam Lipniacka II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
68 Maciej Lisicki III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
69 Hubert Lubański II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
70 Szymon Ławrukiewicz III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
71 Katarzyna Łyczek II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
72 Artur Malesza III II LO im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok
73 Jan Małaśnicki I a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
74 Maciej Małowidzki II g XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
75 Zofia Marciniak II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
76 Marcelina Marjankowska I h XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
77 Zuzanna Gabriela Matuszewska II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
78 Maciej Miland II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
79 Mikołaj Milke I b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
80 Aleksander Misztal II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
81 Tomasz Modzelewski I I LO im. Tadeusza Kościuszki Łomża
82 Piotr Molenda III II LO im. Stefana Batorego Warszawa
83 Jan Morgan III VI LO im. Jana Kochanowskiego Radom
84 Paweł Morgen III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
85 Maksymilian Mucha II II LO im. Stefana Batorego Warszawa
86 Daniel Murawski III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
87 Mai Lan Nguyen III II Społeczne LO im. Pawła Jasienicy Warszawa
88 Tomasz Nowak III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
89 Anna Olechowska III II Społeczne LO im. Pawła Jasienicy Warszawa
90 Jędrzej Olkowski II g XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
91 Kaja Pańkowska II I Społeczne LO im. Maharadży Jam Saheba Digvijay Sinhji Warszawa
92 Jan Paszkowski II g XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
93 Paweł Paszkowski III V LO im. Księcia Józefa Poniatowskiego Warszawa
94 Paweł Pawlik III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
95 Jakub Piotrowicz I a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
96 Adam Prystupiuk III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
97 Andrzej Radzimiński I a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
98 Adam Rempała III VIII LO im. Króla Władysława IV Warszawa
99 Filip Rękawek III Katolickie LO im. Cypriana Kamila Norwida Garwolin
100 Małgorzata Rojek III d XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
101 Paweł Rosłoniec III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
102 Małgorzata Róg II Akademeia High School Warszawa
103 Krzysztof Rymski II g XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
104 Franciszek Sakowski III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
105 Piotr Sawicki II I LO im. Marii Konopnickiej Suwałki
106 Michał Siennicki III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
107 Krzysztof Sikora 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 im. Tadeusza Reytana Warszawa
108 Jakub Skrajny III Katolickie LO im. Cypriana Kamila Norwida Garwolin
109 Konrad Skublicki II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
110 Semen Słobodianiuk III Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Zenona Brzewskiego Warszawa
111 Mateusz Smoliński II g XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
112 Szymon Sobczak I e XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
113 Lidia Sobońska II g XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
114 Paweł Sołtys II f XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
115 Kacper Sołtysiak II LO im. Marsz. Stanisława Małachowskiego Płock
116 Aleksandra Stefańska II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
117 Stanisław Strzelecki III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
118 Robert Szafarczyk II VI LO im. Tadeusza Reytana Warszawa
119 Stanisław Szcześniak III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
120 Rafał Szlendak III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
121 Michał Szumielewicz II g XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
122 Michał Sławomir Szwej I b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
123 Wojciech Szymański III VI LO im. Jana Kochanowskiego Radom
124 Rafał Szypulski II III LO w Zespole Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej Ostrołęka
125 Tuan Anh Tran II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
126 Tomasz Trzeciak III f XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
127 Ludwika Twardecka II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
128 Szymon Tworkowski III I LO im. Adama Mickiewicza Białystok
129 Kajetan Vogtt III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
130 Mikołaj Walendzik 11 Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkań i Dialogu im. Willy'ego Brandta Warszawa
131 Mikołaj Wasiak I b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
132 Dominik Wawszczak 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
133 Damian Werpachowski III II LO im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok
134 Antoni Wiśniewski I a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
135 Igor Witkowski II g XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
136 Joanna Wojciechowska I h XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
137 Maciej Wojtala III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
138 Jakub Wornbard II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
139 Antoni Wójcik III II Społeczne LO im. Pawła Jasienicy Warszawa
140 Mateusz Wróblewski I b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa


Okręg wrocławski

1 Anadi Agrawal 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
2 Aleksandra Andrasz 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
3 Jaromir Bączkiewicz 2 III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
4 Cezary Bednarz 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
5 Konrad Bratek 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu Bolesławiec
6 Antoni Buraczewski 7 Szkoła Podstawowa nr 107 Wrocław
7 Bartłomiej Bychawski 2 Gimnazjum Akademickie Ogólnokształcące Politechniki wrocławskiej Wrocław
8 Paweł Cirko 3 Gimnazjum nr 1 Kluczbork
9 Adrian Czuchaj 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
10 Ewa Dobrowolska 1 III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
11 Michał Doros 2 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie Opole
12 Adam Dreger 3 XIII Liceum Ogólnokształcące im. A. Fredry Wrocław
13 Jakub Famulski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
14 Jakub Franczak 1 Liceum Akademickie Ogólnokształcące Politechniki wrocławskiej Wrocław
15 Dominik Gdesz 2 III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
16 Radosław Girul 2 Liceum Ogólnokształcącego nr XXIV z oddziałami Mistrzostwa Sportowego w ZSE-O Wrocław
17 Michał Grzelak 2 II Publiczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej Opole
18 Marek Hajduk 1 I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Lubinie Lubin
19 Katarzyna Hasal 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego Głogów
20 Łukasz Homziuk 2 III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
21 Dawid Ignasiak 3 III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
22 Jakub Kamiński 2 III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
23 Mateusz Kandybo 2 III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
24 Mateusz Kapusta 1 III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
25 Krystyna Maria Korzonek 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
26 Arkadiusz Kozdra 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
27 Łukasz Krzempek 1 III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
28 Artur Krzyżyński 1 Liceum Akademickie Ogólnokształcące Politechniki wrocławskiej Wrocław
29 Jakub Kuciński 3 III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
30 Sebastian Kudłacik 3 III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
31 Franciszek Malinka 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
32 Jakub Marcinkowski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
33 Mikołaj Marsy 3 III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
34 Józef Mastalarz 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
35 Adam Morawski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
36 Michał Mrugała 1 Zespół Szkół EKOLA Fundacji Oświatowej EKOLA Wrocław
37 Jakub Niksiński 2 Liceum Akademickie Ogólnokształcące Politechniki wrocławskiej Wrocław
38 Hubert Obrzut 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
39 Krzysztof Olejniczak 1 III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
40 Mateusz Opala 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. Jasińskiego Wrocław
41 Lukasz Orski 3 Gimnazjum Akademickie Ogólnokształcące Politechniki wrocławskiej Wrocław
42 Mikołaj Pater 2 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi m.M.Skłodowskiej-Curie Opole
43 Adam Pędziwiatr 1 Liceum Akademickie Ogólnokształcące Politechniki wrocławskiej Wrocław
44 Mateusz Pełachty 1 III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
45 Iwo Pilecki-Silva 1 III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
46 Łukasz Pluta 2 Liceum Akademickie Ogólnokształcące Politechniki wrocławskiej Wrocław
47 Tomasz Ponitka 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
48 Mateusz Rzepecki 3 III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
49 Marek Słowiński 3 Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Oława
50 Kacper Solecki 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
51 Dawd Strojek 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
52 Patryk Szlufik 3 II Publiczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej Opole
53 Marcin Szmagara 2 I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki Legnica
54 Kinga Sztonyk 3 Zespół Szkół Nr 1 im. I. Paderewskiego Wałbrzych
55 Andrzej Turko 3 III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
56 Jan Wańkowicz 2 I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki Legnica
57 Sebastian Zięciak 3 I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki Legnica
58 Igor Zieliński 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
59 Michał Zieliński 2 III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
60 Piotr Zug 3(gim) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1. im. Tadeusza Kościuszki Olesno