Lista Finalistów LXIX Olimpiady Matematycznej

1 Anadi Agrawal XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
2 Radomił Baran LO Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów
3 Mikołaj Tymon Bárdos XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
4 Mateusz Błajda VI LO im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz
5 Jakub Bober III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
6 Aleksander Bosek XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
7 Cezary Botta Gimnazjum ul. xlistów Rokietnica
8 Jagoda Maria Bracha Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Lublin
9 Hubert Budzyński XIII LO Szczecin
10 Antoni Buraczewski Szkoła Podstawowa nr 107 Wrocław
11 Damian Burczyk III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
12 Dominik Bysiewicz ILO im. M. Kopernika w Krośnie Krosno
13 Dominik Chmura III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów
14 Igor Cichecki Liceum Ogólnokształcące im. mjr. Henryka Sucharskiego Myszków
15 Kamil Ciebiera LO Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów
16 Aleksandra Cynk V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
17 Adrian Czuchaj XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
18 Jacek Czupyt XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
19 Jakub Dobrowolski XIII LO Szczecin
20 Maciej Domaradzki LO Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów
21 Wojciech Drozd ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
22 Krzysztof Druciarek XIII LO Szczecin
23 Witold Drzewakowski XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
24 Maciej Dziuba II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie Końskie
25 Jan Fabrowski Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Lublin
26 Michał Fedorowicz XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
27 Julia Filip Gimnazjum Dwujęzyczne im. Św Kingi w Tarnowie Tarnów
28 Jan Fornal LO Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów
29 Paweł Gadziński Gimnazjum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego Bielsko-Biała
30 Stanisław Gajda XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
31 Kamil Galewski I LO im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski
32 Filip Gawron III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów
33 Radosław Girul Liceum Ogólnokształcącego nr XXIV z oddziałami Mistrzostwa Sportowego w ZSE-O Wrocław
34 Daniel Goc V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
35 Adrian Górecki XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
36 Karol Górski I LO im St. Staszica Lublin
37 Mieszko Grodzicki VI LO im. Jana Kochanowskiego Radom
38 Jakub Grudzień XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
39 Dominik Gulgowski III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
40 Jan Guzik V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
41 Stanisław Hauke XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
42 Dawid Ignasiak III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
43 Jacek Jakimiuk II LO im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok
44 Wojciech Jankowski III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
45 Piotr Jasiński XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
46 Justyna Jaworska XIII LO Szczecin
47 Igor Kamiński XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
48 Jakub Kamiński III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
49 Łukasz Kamiński XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
50 Mateusz Kandybo III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
51 Miłosz Kasak XX LO im.Zbigniewa Herberta Gdańsk
52 Katarzyna Kępińska VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
53 Tomasz Kiełbasa XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
54 Michał Kierul II LO im. Mikołaja Kopernika Leszno
55 Rafał Kilar ILO im. M. Kopernika w Krośnie Krosno
56 Kacper Kluk III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
57 Michał Kobiela VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
58 Paweł Kolendo III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów
59 Wojciech Kolesiński XIII LO Szczecin
60 Piotr Kowalewski III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
61 Aleksandra Kowalska LO Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów
62 Arkadiusz Kozdra XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
63 Piotr Kram XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
64 Krystian Król VI LO im. Jana Kochanowskiego Radom
65 Patryk Księżuk XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
66 Piotr Kubaty I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie Kraków
67 Błażej Kubicki V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
68 Natalia Kucharczuk I LO im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski
69 Jakub Kujawa XIII LO Szczecin
70 Grzegorz Legęza ILO im. M. Kopernika w Krośnie Krosno
71 Weronika Lorenczyk VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
72 Roman Madej V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
73 Artur Malesza II LO im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok
74 Maciej Małowidzki XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
75 Maciej Maruszczak XIII LO Szczecin
76 Józef Mastalarz XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
77 Paweł Moćko VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
78 Tomasz Modzelewski I LO im. Tadeusza Kościuszki Łomża
79 Patryk Morawski VII LO im.Dąbrówki Poznań
80 Krzysztof Mrzigod V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
81 Daniel Murawski XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
82 Tomasz Nowak XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
83 Korneliusz Obarski Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi Lublin
84 Krzysztof Olejniczak III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
85 Mateusz Opala V Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. Jasińskiego Wrocław
86 Lukasz Orski Gimnazjum Akademickie Ogólnokształcące Politechniki wrocławskiej Wrocław
87 Mikołaj Pater III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi m.M.Skłodowskiej-Curie Opole
88 Paweł Pawlik XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
89 Juliusz Pham III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
90 Piotr Piątyszek Technikum Komunikacji w Zespole Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego Poznań
91 Iwo Pilecki-Silva III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
92 Przemysław Podleśny II LO im. Piotra Firleja Lubartów
93 Tomasz Ponitka XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
94 Dawid Przybyliński ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
95 Rafał Pyzik III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów
96 Krzysztof Rogowski Tech.Informat.SCI Szczecin
97 Małgorzata Rojek XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
98 Piotr Ryłko V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
99 Krzysztof Rymski XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
100 Mateusz Rzepecki III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Wrocław
101 Jacek Salata V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
102 Paweł Sawicki III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
103 Piotr Sawicki XIII LO Szczecin
104 Mateusz Scharmach III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
105 Michał Siennicki XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
106 Bartłomiej Sikorski I LO im. Tadeusza Kościuszki Starachowice
107 Jakub Skrajny Katolickie LO im. Cypriana Kamila Norwida Garwolin
108 Tomasz Ślusarczyk V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
109 Szymon Sobczak XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
110 Jakub Sola I LO im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski
111 Mateusz Sołtys V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
112 Jakub Sprawka Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Lublin
113 Piotr Stankiewicz I LO im St. Staszica Lublin
114 Stanisław Strzelecki XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
115 Dawid Sula V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
116 Franciszek Szarwacki III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
117 Stanisław Szcześniak XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
118 Rafał Szlendak XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
119 Kinga Sztonyk Zespół Szkół Nr 1 im. I. Paderewskiego Wałbrzych
120 Jakub Szulc ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
121 Rafał Szulc I LO im St. Staszica Lublin
122 Michał Szumielewicz XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
123 Wojciech Szymański VI LO im. Jana Kochanowskiego Radom
124 Krzysztof Tomala II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Kraków
125 Tuan Anh Tran XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
126 Mariusz Trela V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
127 Michał Umiński III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
128 Kajetan Vogtt XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
129 Kacper Walentynowicz III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
130 Łukasz Wasilewski XX LO im.Zbigniewa Herberta Gdańsk
131 Łukasz Wcisło VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
132 Wojciech Węgrzynek V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
133 Fryderyk Wiatrowski III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia
134 Antoni Wiśniewski XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
135 Maciej Wojtala XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
136 Roch Wojtowicz VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
137 Jakub Wornbard XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
138 Michał Woźny V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
139 Maria Wysogląd V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
140 Karolina Zając LO Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów
141 Alicja Ziarko ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
142 Sebastian Zięciak I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki Legnica
143 Krzysztof Ziobro V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
144 Radosław Żak Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu Kraków
145 Antoni Żewierżejew III LO im. Marynarki Wojennej Gdynia