Laureaci OM otrzymają stypendia od Fundacji mBanku

Jest nam miło poinformować, że Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Matematycznej -- organizator OM -- ze środków uzyskanych z darowizny Fundacji mBanku przyznało najlepszym laureatom LXIX Olimpiady Matematycznej (2017/18) stypendia motywacyjne w ramach programu stypendialnego „Mistrzowie Matematyki” Fundacji mBanku.

Stypendia przyznane zostały na podstawie wyników zawodów trzeciego stopnia OM, a ich wysokość zależy od liczby punktów uzyskanych w zawodach finałowych, zgodnie z poniższą tabelą.

Stypendia będą wypłacane od września 2018 r. w czterech równych ratach co trzy miesiące. Zainteresowane osoby zostaną poinformowane indywidualnie o wszelkich szczegółach dotyczących stypendium.

Poniższa lista przedstawia stypendystów nagrodzonych w 2018 r.

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1 Radomił Baran III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
2 Cezary Botta 3 Gimnazjum im. Noblistów Rokietnica
3 Damian Burczyk III III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
4 Wojciech Drozd I Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
5 Maciej Dziuba II II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich Końskie
6 Jan Fornal II Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie Rzeszów
7 Kamil Galewski II I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim Piotrków Trybunalski
8 Filip Gawron III III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie Tarnów
9 Radosław Girul II Liceum Ogólnokształcące nr XXIV z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu Wrocław
10 Jakub Grudzień III XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
11 Stanisław Hauke I XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
12 Jacek Jakimiuk III II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku Białystok
13 Łukasz Kamiński III XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
14 Aleksandra Kowalska I Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie Rzeszów
15 Daniel Murawski III XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
16 Łukasz Orski 3 Gimnazjum Akademickie Politechniki Wrocławskiej Wrocław
17 Przemysław Podleśny III II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowie Lubartów
18 Rafał Pyzik I III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie Tarnów
19 Jacek Salata III V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
20 Tomasz Ślusarczyk I V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
21 Mariusz Trela III V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
22 Kajetan Vogtt III XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
23 Antoni Wiśniewski I XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
24 Radosław Żak 3 Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu Kraków
25 Antoni Żewierżejew III III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia