47 Olimpiada Matematyczna

Zawody I stopnia

Można zapoznać się z zadaniami z tej części zawodów.

Zawody II stopnia

Dostępne są zadaniami z II etapu.

Zawody III stopnia

Dostępne są zadania z finału.

Zawody III stopnia odbyły się w dniach 29-30 marca 1996 r. w III LO im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni. Uroczystość zakończenia XLVII Olimpiady odbyła się 17 czerwca w sali Rady Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.


Nagrodzeni w XLVII Olimpiadzie

1–2.Adam Osękowskilaureaci
Marcin Stefaniak
3–7.Paulina Domagalska
Bartłomiej Dyda
Leszek Kołtuński
Paweł Kwiatkowski
Piotr Zieliński
8.Jakub Strzałkowski
9–18.Łukasz Dorau
Tomasz Elsner
Bogumił Kamiński
Grzegorz Kapustka
Adam Nadolski
Rafał Panecki
Jakub Pawlewicz
Bartosz Putrycz
Marcin Sawicki
Michał Stukow
 Piotr Augustyniakwyróżnieni
Michał Bielecki
Adam Dzedzej
Witold Jarnicki
Piotr Lipiński
Szymon Nowakowski
Michał Pleban
Michał Rubaszek
Sebastian Smyczyński

Uczestnicy finału

nrimięnazwiskoklasamiejscowośćszkoła
1.MichałAdamaszekIIIKętyLO im. Stanisława Wyspiańskiego
2.RadosławAdamczakIIKielceI LO im. Stefana Żeromskiego
3.PiotrAugustyniakIVGdańskI LO im. Mikołaja Kopernika
4.LeszekBarańskiIVRzeszówZespół Szkół Technicznych
5.WitoldBednorzIIITychyII LO im. Cypriana Kamila Norwida
6.JakubBiałogrodzkiIIGdyniaIII LO im. Marynarki Wojennej RP
7.MichałBieleckiIVWarszawaI SLO
8.PiotrBuciakIISzczecinTechnikum Mechaniczno-Energetyczne
9.PiotrChlebekIVGdyniaIII LO im. Marynarki Wojennej RP
10.JarosławCynkIVToruńIV LO im. Tadeusza Kościuszki
11.PaulinaDomagalskaIIIToruńIV LO im. Tadeusza Kościuszki
12.ŁukaszDorauIVToruńIV LO im. Tadeusza Kościuszki
13.BartłomiejDydaIVWrocławXIV LO im. Polonii Belgijskiej
14.AdamDzedzejIIIGdańskI LO im. Mikołaja Kopernika
15.TomaszElsnerIIWrocławXIV LO im. Polonii Belgijskiej
16.RafałGembarskiIVToruńIV LO im. Tadeusza Kościuszki
17.AnnaGodowskaIVWarszawaIX LO im. Klementyny Hoffmanowej
18.MichałGossIIIToruńIV LO im. Tadeusza Kościuszki
19.SebastianHyżykIVToruńIV LO im. Tadeusza Kościuszki
20.TomaszJakubowskiIIIWrocławXIV LO im. Polonii Belgijskiej
21.WitoldJarnickiIVKrakówV LO im. Augusta Witkowskiego
22.GrzegorzJasińskiIVGdyniaIII LO im. Marynarki Wojennej RP
23.JarosławJurowiczIVLimanowaI LO im. W. Orkana
24.BogumiłKamińskiIVSuwałkiIII LO
25.GrzegorzKapustkaIIKrakówV LO im. Augusta Witkowskiego
26.PrzemysławKlusikIILubańLO im. Adama Mickiewicza
27.LeszekKołtuńskiIVGdyniaIII LO im. Marynarki Wojennej RP
28.WeronikaKrychIVWarszawaIX LO im. Klementyny Hoffmanowej
29.ŁukaszKrzeszczakowskiIVWarszawaIX LO im. Klementyny Hoffmanowej
30.ŁukaszKusznerIVGdańskI LO im. Mikołaja Kopernika
31.PawełKwiatkowskiIIIToruńIV LO im. Tadeusza Kościuszki
32.PiotrLipińskiIVWrocławXIV LO im. Polonii Belgijskiej
33.TomaszMiernowskiIVLublinII LO im. Jana Zamoyskiego
34.AdamNadolskiIVGdańskI LO im. Mikołaja Kopernika
35.SzymonNowakowskiIVWarszawaXXVII LO im. Tadeusza Czackiego
36.MirosławOksiucikIVGdyniaIII LO im. Marynarki Wojennej RP
37.AdamOsękowskiIVWarszawaXIV LO im. Stanisława Staszica
38.TomaszOsmanIVKielceI LO im. Stefana Żeromskiego
39.RafałPaneckiIVToruńIV LO im. Tadeusza Kościuszki
40.JakubPawlewiczIVGdyniaIII LO im. Marynarki Wojennej RP
41.MarcinPetrykowskiIIIWrocławIII LO im. Adama Mickiewicza
42.MarcinPęskiIVSzczecinI Prywatne LO
43.MichałPlebanIIŻyrardówLO im. Stefana Żeromskiego
44.MarekPrzedwojskiIVNowa SólLO
45.PiotrPrzytyckiIWarszawaXIV LO im. Stanisława Staszica
46.BartoszPutryczIVGdańskI LO im. Mikołaja Kopernika
47.MichałRubaszekIIIWrocławXIV LO im. Polonii Belgijskiej
48.WojciechRutkowskiIVWrocławXIV LO im. Polonii Belgijskiej
49.MarcinSawickiIVWarszawaII LO im. Stefana Batorego
50.JarosławSimińskiIVLegnicaI LO im. Tadeusza Kościuszki
51.PiotrSmolińskiIVOstrowiec ŚwiętokrzyskiI LO
52.SebastianSmyczyńskiIVToruńIV LO im. Tadeusza Kościuszki
53.MarcinStefaniakIIGdyniaIII LO im. Marynarki Wojennej RP
54.JakubStrzałkowskiIVWarszawaXIV LO im. Stanisława Staszica
55.MichałStukowIIIGdańskI LO im. Mikołaja Kopernika
56.JarosławSzczukowskiIVGdyniaIII LO im. Marynarki Wojennej RP
57.AdamŚlawskiIIIRzeszówIV LO im. Mikołaja Kopernika
58.KrzysztofTurzyńskiIVGdyniaIII LO im. Marynarki Wojennej RP
59.OlgaWeberIIToruńIV LO im. Tadeusza Kościuszki
60.MagdaWierzbowskaIVWarszawaXIV LO im. Stanisława Staszica
61.MaciejWilgoszIVWrocławXIV LO im. Polonii Belgijskiej
62.TomaszZającIVLublinIX LO im. Mikołaja Kopernika
63.PawełZdziarskiIBydgoszczVI LO
64.PiotrZielińskiIIIPoznańVIII LO im. Adama Mickiewicza