55 Olimpiada Matematyczna

Zawody I stopnia

Zawody I stopnia LV Olimpiady zakończyły się 10 grudnia 2003 — upłynął wtedy termin przysyłania zadań z III serii. W zawodach tych wzięło udział 1189 uczniów z całej Polski. Można zapoznać się z zadaniami i ich rozwiązaniami.


Zawody II stopnia

Zawody II stopnia odbyły się 20 i 21 lutego. Można zapoznać się z zadaniami i ich rozwiązaniami.


Zawody III stopnia

Finał LV Olimpiady Matematycznej odbył się w Chorzowie, w dniach 15–18 kwietnia 2004.

Zawody odbyły się 15 i 16 kwietnia (czwartek i piątek) w I LO im. J. Słowackiego przy ul. Dąbrowskiego 36, zaś uroczyste zakończenie — w niedzielę, 18 kwietnia o godzinie 12:00, również w I LO. Dostępne są zadania z rozwiązaniami z finału.

Lista finalistów

nrimięnazwiskoklasaszkołamiejscowość
1.PiotrAchingerIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
2.MichałAleksińskiIVIV LO im. Tadeusza KościuszkiToruń
3.ZbigniewAmbrozińskiIVV LO im. Stefana ŻeromskiegoGdańsk
4.MaciejBalawenderIVZSO im. KENStalowa Wola
5.Paweł BarbarskiIVIII LO im. Marynarki WojennejGdynia
6.TomaszBartosiakIVV LO im. Józefa PoniatowskiegoWarszawa
7.MarcinBieganIVV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
8.MichałBurczykIVV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
9.PiotrButrynIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
10.PawełChodaczekIVXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
11.KrzysztofChoromańskiIVII LO im. Stefana BatoregoWarszawa
12.PawełChrząszczIVLO im. Tadeusza KościuszkiMiechów
13.PiotrDanilewskiIVV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
14.BartoszDąbrowskiIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
15.JacekDąbrowskiIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
16.PiotrDittwaldIVXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
17.MarekDopieraIVXIII LOSzczecin
18.KrzysztofDorobiszIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
19.NadborDrozdIIXIV LO im. Polonii BelgijskiejWrocław
20.ŁukaszDukIVXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
21.KamilDuszenkoIVXIV LO im. Polonii BelgijskiejWrocław
22.RobertDyczkowskiIVXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
23.TomaszDziedzickiIVI LO im. Tadeusza KościuszkiŁomża
24.BartłomiejEtenkowskiIVI LO im. Tadeusza KościuszkiKonin
25.PiotrFindeisenIVXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
26.ŁukaszGarncarekIII LO im. Marii KonopnickiejOpole
27.MaciejGawron3Gimnazjum nr 2 im. Adama MickiewiczaKraków
28.MarekGiebułtowskiIVI LO im. Króla Kazimierza WielkiegoBochnia
29.Tomasz GogaczIIII LO im. Marynarki WojennejGdynia
30.PawełGoraIVVI LO im. Jana KochanowskiegoRadom
31.PawełGosztyłaIVI LO im. Leona KruczkowskiegoTychy
32.MateuszGrotekIII LO im. Mikołaja KopernikaŁódź
33.KarolinaGrzesiakIVI LO im. Ks. J. Kompałły i W. LipskiegoOstrów Wielkopolski
34.AndrzejGrzesikIVV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
35.ArturHenrykowskiIII LO im. Edwarda DembowskiegoZielona Góra
36.KamilHerbaIXIII LOSzczecin
37.TomaszHozakowskiIVIII LO im. Krzysztofa Kamila BaczyńskiegoBiałystok
38.GrzegorzJamrózIVIV LO im. Mikołaja KopernikaRzeszów
39.AleksanderJankowskiIVXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
40.MichałJaszczykIVXIII LOSzczecin
41.MaciejJaśkowskiIVVI LO im. Jana i Jędrzeja ŚniadeckichBydgoszcz
42.TomaszJurkiewiczIVXI LO im. Marii DąbrowskiejKraków
43.JakubKalinowskiIIXIII LOSzczecin
44.JakubKallas3Gimnazjum nr 24Gdynia
45.AndrzejKamińskiIII LO im. Stanisława DuboisKoszalin
46.MarianKamykowskiIVI LO im. Bolesława KrzywoustegoSłupsk
47.KrzysztofKąsIIXIII LOSzczecin
48.Marian M.KędzierskiIXIII LOSzczecin
49.DawidKielakIVXXVII LO im. Tadeusza CzackiegoWarszawa
50.MichałKiezaIVXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
51.MarcinKisielowskiIVZSO nr 1,I LO im. Władysława BroniewskiegoBolesławiec
52.TomaszKlukowskiIIXIII LOSzczecin
53.PiotrKokockiIVIV LO im. Tadeusza KościuszkiToruń
54.MarcelKołodziejczykIVI LO im. Mikołaja KopernikaŁódź
55.KarolKosińskiIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
56.ŁukaszKrysiakIVZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1Piotrków Trybunalski
57.MikołajKsiążekIVXI LO im. Marii DąbrowskiejKraków
58.TomaszKulczyński3VI LO, Gimnazjum nr 50Bydgoszcz
59.KrzysztofKulewskiIVXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
60.AnnaKulkaIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
61.TomaszKurasIVV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
62.MateuszKwiatekIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
63.KrzysztofLangeIVZS Technicznych im. Jana i Jędrzeja ŚniadeckichGrudziądz
64.PawełLaskośIVXIV LO im. Polonii BelgijskiejWrocław
65.TomaszLenarcikIVI LO im. Stefana ŻeromskiegoKielce
66.AleksanderLewandowskiIVXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
67.MichałLewowskiIVIV LO im. Tadeusza KościuszkiToruń
68.ŁukaszŁaniewski-WołłkIVXXVIII LO im. Jana KochanowskiegoWarszawa
69.StefanŁapickiIIIII LO im. Adama MickiewiczaWrocław
70.JakubŁąckiIIIII LO im. Marynarki WojennejGdynia
71.AlicjaŁuszczakIV LOBielsko-Biała
72.MarcinMałogroszIVII LO im. A. MickiewiczaSłupsk
73.MateuszMarkowskiIVI LO im. Tadeusza KościuszkiŁomża
74.MateuszMichałekIVV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
75.MichałMiodekVZespół Szkół Zawodowych Nr 10Sosnowiec
76.PatrykMiziułaIVI LO im. Jana i Jędrzeja ŚniadeckichBydgoszcz
77.RafałMuchorskiIVII LO im. Stefana BatoregoWarszawa
78.PiotrNayarIIVIII LO im. Władysława CzwartegoWarszawa
79.MarcinNowak-PrzygodzkiIVIII LO im. Marynarki WojennejGdynia
80.HubertOrlik-GrzesikIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
81.AndrzejPacukIVIII LO im. Krzysztofa Kamila BaczyńskiegoBiałystok
82.DominikaPawlikIIIII LO im. Adama MickiewiczaWrocław
83.KrzysztofPawłowskiIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
84.MarcinPawłowskiIIV LO im. Tadeusza KościuszkiToruń
85.MichałPilipczukIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
86.AleksanderPiotrowskiIVVI LO im. Jana i Jędrzeja ŚniadeckichBydgoszcz
87.DawidPytelIVIV LO im. Tytusa ChałubińskiegoRadom
88.BartłomiejRomańskiIVXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
89.JanSikoraIVXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
90.PiotrSkowronIVII LO im. J. ChreptowiczaOstrowiec Świętokrzyski
91.PawełSkrzyńskiIVIV LO im. Mikołaja KopernikaRzeszów
92.MichałSkrzypczakIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
93.FilipSmentekIII LO im. Stanisława DuboisKoszalin
94.FilipSokołowskiIVV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
95.TomaszStańczakIVXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
96.LechStawikowskiIVIII LO im. Adama MickiewiczaWrocław
97.PawełStradomskiIVI LO im. Marcina KromeraGorlice
98.MarcinSuszczewiczIVXIII LOSzczecin
99.BartłomiejSzczygiełIVII LO im. Cypriana Kamila NorwidaJelenia Góra
100.WojciechŚmietanka3Gimnazjum nr 24Gdynia
101.TomaszWarszawskiIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
102.TomaszWeksejIVXIII LOSzczecin
103.SebastianWojtysiakIVI Społeczne LO im. Hetmana J. TarnowskiegoTarnobrzeg
104.FilipWolskiIIII LO im. Marynarki WojennejGdynia
105.PiotrWygockiIVIV LO im. Tadeusza KościuszkiToruń
106.PawełZaborskiIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
107.PawełZaczkowskiIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
108.ArturZającIVII LO im. Walerego WróblewskiegoGliwice
109.KacperZającIIXII LO im. Bolesława ChrobregoWrocław
110.SylwesterZającIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
111.JoannaZakrzewskaIVLO Przymierza Rodzin im. Jana Pawła IIWarszawa
112.MaciejZdanowiczIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
113.MichałZydorIIXIII LOSzczecin
114.TomaszŻołnowskiILO im. Stanisława MałachowskiegoPłock