56 Olimpiada Matematyczna

Zawody I stopnia

Zawody I stopnia LVI Olimpiady zakończyły się 10 grudnia 2004 — upłynął wtedy termin przysyłania zadań z III serii. Można zapoznać się z zadaniami i ich rozwiązaniami.


Zawody II stopnia

Zawody II stopnia odbyły się 25 i 26 lutego. Można zapoznać się z zadaniami i ich rozwiązaniami


Zawody III stopnia

Finał LVI Olimpiady odbył się w Piotrkowie Trybunalskim w dniach 13–16 kwietnia 2005 (środa–sobota). Zawody trwały dwa pierwsze dni (środa–czwartek) i miały miejsce w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego przy ul. Kopernika 1.

Uroczyste zakończenie LVI Olimpiady Matematycznej odbyło się w sobotę 16 kwietnia, również w I LO, o godz. 11:00.

Lista finalistów

nrimięnazwiskoklasaszkołamiejscowość
1.PiotrAchingerIIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
2.MarekAdamczykIIILO im. Bolesława PrusaŻary
3.WojciechAdamekIIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
4.SylwiaAntoniukIIII LO im. Adama MickiewiczaBiałystok
5.AgataBareckaIIIIII LO im. Adama MickiewiczaWrocław
6.MarcelaBatkiewiczIIII LO im. Seweryna GoszczyńskiegoNowy Targ
7.MałgorzataBladoszewskaIXIII LOSzczecin
8.BartłomiejBonarskiIIIZespół Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika Tarnobrzeg
9.PawełBorkowskiIIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
10.PiotrButrynIIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
11.JakubCabanIIII LO im. Adama MickiewiczaWrocław
12.AgataChrobak5Gimnazjum i Liceum AkademickieToruń
13.MichałChrzanowskiIIIIX LO im. Juliusza SłowackiegoWrocław
14.DanielCzajkaIIIZespół Szkół Ogólnokształcących, LO, im. KENStalowa
15.JacekDąbrowskiIIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
16.PiotrDolińskiIIIZespół Szkół Ogólnokształcących, LO, im. KENStalowa
17.AgnieszkaDornIIII LO im. Stefana Batorego Warszawa
18.KrzysztofDorobiszIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
19.SzymonDorozIIV LO im. Mikołaja KopernikaRzeszów
20.NadborDrozdIIIXIV LO im. Polonii BelgijskiejWrocław
21.MarcinDublańskiII LO im. Edwarda DembowskiegoZielona Góra
22.MichałDziedziniewiczIIIII LO im. Generałowej Zamojskiej i Heleny ModrzejewskiejPoznań
23.MichałFrankiewiczII lO im. Tadeusza KościuszkiKonin
24.KamilFrydelIIII LO im. Juliusza SłowackiegoChorzów
25.ŁukaszGarncarekIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii KonopnickiejOpole
26.AdamGawarkiewiczIIX LO im. Prof. Stefana BanachaToruń
27.MaciejGawronIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
28.SzymonGiżeckiIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
29.JarosławGłowackiIIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
30.PrzemysławGłowackiIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
31.TomaszGogaczIIIII LO im. Marynarki Wojennej RPGdynia
32.MichałGołębiowskiIIIZespół Szkół Ogólnokształcących, LO, im. KENStalowa
33.FilipGrotkowskiIIIIV LO im. Tadeusza KościuszkiToruń
34.SzymonGwóźdźIIII LO im. Bolesława ChrobregoPiotrków Trybunalski
35.ArturHenrykowskiIIII LO im. Edwarda DembowskiegoZielona Góra
36.KamilHerbaIIXIII LOSzczecin
37.MateuszHerbutIIIZespół Szkół Nr 2 im. Hugona KołłątajaWałbrzych
38.MateuszIskrzyńskiIIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
39.BartoszJaniakIII LO im. Mikołaja KopernikaŁódź
40.MichałJastrzębskiIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
41.GrzegorzJaśkiewiczIIIVI LO im. Jana KochanowskiegoRadom
42.MartynaJóźwiakIIVI LO im. Jana i Jędrzeja ŚniadeckichBydgoszcz
43.AleksanderJurkowskiIXIII LOSzczecin
44.JakubKallasIIII LO im. Marynarki Wojennej RPGdynia
45.PiotrKamieńskiIIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
46.AlbertKamińskiIII LO im Stanisława StaszicaLublin
47.AndrzejKamińskiIIII LO im. Stanisława DuboisKoszalin
48.KrzysztofKąsIIIXIII LOSzczecin
49.MagdalenaKędziorekIIILXVII LO przy Wydz.Pedagogicznym UWWarszawa
50.KarolKosińskiIIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
51.MateuszKruszyńskiIIIXIII LOSzczecin
52.AleksanderKubica3Gimnazjum im. Juliana FałataBystra
53.TomaszKulczyńskiIVI LO im. Jana i Jędrzeja ŚniadeckichBydgoszcz
54.AnnaKulkaIIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
55.MateuszKwiatekIIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
56.KrzysztofLangeVZespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja ŚniadeckichGrudziądz
57.MarcinLisIIIXIII LOSzczecin
58.StefanŁapickiIIIIII LO im. Adama MickiewiczaWrocław
59.AnnaŁomowskaIIIVI LO im. Jana i Jędrzeja ŚniadeckichBydgoszcz
60.GrzegorzŁuczynaIIIV LOBielsko-Biała
61.AlicjaŁuszczakIIV LOBielsko-Biała
62.ArturMachnoIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
63.MaciejMachulecIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
64.KornelMaczyńskiIIV LOBielsko-Biała
65.TomaszMagryśIII LO im. Henryka SienkiewiczaŁańcut
66.GrzegorzMajIIIIII LO im. Marynarki Wojennej RPGdynia
67.MichałMarcinkowskiIIIII LO im. Adama MickiewiczaWrocław
68.RadomirMastalerzIIIIV LO im. Tadeusza KościuszkiToruń
69.PrzemysławMazur3Gimnazjum nr 15Kraków
70.ŁukaszMazurek3Gimnazjum nr 13Warszawa
71.PiotrMinakowskiIIXIV LO im. Polonii BelgijskiejWrocław
72.PatrykMiziułaIIVI LO im. Jana i Jędrzeja ŚniadeckichBydgoszcz
73.DawidMoczyńskiIIIII LO im. Króla Jana III SobieskiegoGrudziądz
74.AleksandraMurawskaIIII LO im. Tadeusza KościuszkiŁomża
75.PiotrNayarIIIVIII LO im. Władysława IVWarszawa
76.HubertOrlik-GrzesikIIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
77.PatrykPagaczIII ZSO NR1 LO im. Mikołaja KopernikaJarosław
78.PawełPasteczkaIIII LO in. Emilii PlaterSosnowiec
79.DominikaPawlikIIIIII LO im. Adama MickiewiczaWrocław
80.Marcin PawłowskiIIIV LO im. Tadeusza KościuszkiToruń
81.MaciejPietrońIII LO im. Stefana ŻeromskiegoJelenia Góra
82.JakubPiękośIIII LO im. Króla Stanisława LeszczyńskiegoJasło
83.MichałPilipczukIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
84.MarcinPiteraIIIII LO im. Jana SobieskiegoKraków
85.TomaszPorębaIIIII LO im. Adama MickiewiczaWrocław
86.AndrzejPragaczIILXIV LO im. Stanisława I. WitkiewiczaWarszawa
87.MariaPszonaIIIV LO im. Krzysztofa KieślowskiegoZielona Góra
88.RafałPytkoIIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
89.AdamRadziwończyk-SytaIIILXVII LO przy Wydz.Pedagogicznym UWWarszawa
90.JanRakusa-SuszczewskiIIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
91.WojciechRegulskiIIIXIII LOSzczecin
92.JuliaRomanowskaIII LO im. Juliusza SłowackiegoChorzów
93.NataliaSakowskaIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
94.MichałSkrzypczakIIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
95.DominikSkulimowskiIIXIV LO im. Polonii BelgijskiejWrocław
96.MaciejSokołowskiIIII LO im. Adama MickiewiczaBiałystok
97.MichałSosnowski2Gimnazjum nr 16Szczecin
98.MaciejStarostkaIIII LO im. Bolesława ChrobregoSopot
99.UrszulaSwianiewiczIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
100.MałgorzataSypniewskaIIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
101.TomaszSzarekIIZespół Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika Tarnobrzeg
102.JanSzejkoIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
103.KamilaSzumilakIIIIII LO im. Adama MickiewiczaWrocław
104.KarolSzumiłoIIIIII LO im. Unii LubelskiejLublin
105.TomaszSzumnyIIV LO im. Tadeusza KościuszkiToruń
106.OskarSzwedIXIII LOSzczecin
107.SławomirŚmiarowskiIIIII LO im. Jana SobieskiegoKraków
108.WojciechŚmietankaIIII LO im. Marynarki Wojennej RPGdynia
109.MaciejTeterIII LO im. Stanisława DuboisKoszalin
110.AdrianTrzeciakIIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
111.KrzysztofTurowskiIIII LO im. Mikołaja KopernikaGdańsk
112.TomaszWarszawskiIIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
113.ŁukaszWiatrakIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
114.FilipWieczorekIIII LO im. Marynarki Wojennej RPGdynia
115.TomaszWitaszczykIIIIV LO im. Henryka SienkiewiczaCzęstochowa
116.FilipWolskiIIIII LO im. Marynarki Wojennej RPGdynia
117.MichałWrochnaIIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
118.PiotrWróblewskiIIIIII LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Białystok
119.PawełZaborskiIIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
120.PawełZaczkowskiIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
121.KacperZającIIIXII LO im. Bolesława ChrobregoWrocław
122.SylwesterZającIIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
123.MaciejZdanowiczIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
124.MichałZydorIIIXIII LOSzczecin