57 Olimpiada Matematyczna

Zawody III stopnia

Finał LVII Olimpiady odbył się w Piotrkowie Trybunalskim w dniach 5–8 kwietnia 2006 (środa–sobota). Zawody trwały dwa pierwsze dni (środa–czwartek) i miały miejsce w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego przy ul. Kopernika 1.

Uroczyste zakończenie LVII Olimpiady Matematycznej odbyło się w sobotę 8 kwietnia, również w I LO, o godz. 11:00.


Lista finalistów

nrimięnazwiskoklasaszkołamiejscowość
1.MarcinAndrychowiczIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
2.BłażejBauerIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
3.MikołajBińkowski3Gimnazjum nr 46 im. Trzech WieszczówKraków
4.MałgorzataBladoszewskaIIXIII LOSzczecin
5.DanielBłaszkiewiczIIIXIV LO im. Polonii BelgijskiejWrocław
6.PiotrBocianIIII LO im. Bolesława KrzywoustegoSłupsk
7.JoannaBogdanowiczIXIII LOSzczecin
8.MichałBorkowskiIILO im. Jana Pawła II, Sióstr PrezentekRzeszów
9.AdamBuksztelIIILO im. Jana Pawła II, Sióstr PrezentekRzeszów
10.JakubCabanIIXIV LO im. Polonii BelgijskiejWrocław
11.PiotrCabanIIIIII LO im. Adama MickiewiczaWrocław
12.TomaszChoczewskiIIII LO im. Mieszka ISzczecin
13.PrzemysławChojeckiIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
14.ŁukaszCzarneckiIIII LO im. Stefana Batorego Warszawa
15.BartłomiejCzopykIIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
16.KrzysztofDanielowskiIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
17.KarolDaszkiewiczIIIII LO im. Marynarki Wojennej RPGdynia
18.MichałDerezińskiIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
19.JanDobrowolskiIIIXIV LO im. Polonii BelgijskiejWrocław
20.KrzysztofDorobiszIIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
21.SzymonDorozIIIV LO im. Mikołaja KopernikaRzeszów
22.PatrykDrobińskiIIIZSO nr 6 im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Gimn. nr 50Bydgoszcz
23.MarcinDublańskiIII LO im. Edwarda DembowskiegoZielona Góra
24.AgnieszkaDulIIV LOBielsko-Biała
25.ArturDwornikIII LO im. Tadeusza KościuszkiKonin
26.MichałFrankiewiczIII LO im. Tadeusza KościuszkiKonin
27.WojciechFrączekIIIZespół Szkół Ogólnokształcących, LO im. ONZBiłgoraj
28.ŁukaszGarncarekIIIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii KonopnickiejOpole
29.MaciejGawronIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
30.AdamGągolIIIII LO im. Stefana ŻeromskiegoDąbrowa Górnicza
31.SzymonGiżeckiIIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
32.MartaGóreckaIIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
33.DariuszGralaIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
34.JanHązłaIIIII LO im. DąbrówkiGniezno
35.KamilHerbaIIIXIII LOSzczecin
36.JędrzejJabłońskiIIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
37.GrzegorzJagiellaIIIXIV LO im. Polonii BelgijskiejWrocław
38.MichałJasińskiIIIII LO im. Króla Jana III SobieskiegoGrudziądz
39.MichałJastrzębskiIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
40.JoachimJelisiejewII LO im. Adama MickiewiczaBiałystok
41.JacekJendrejIIII LO im. Unii LubelskiejLublin
42.BartoszJędrzejewskiIIIV LO im. Tadeusza KościuszkiToruń
43.MartynaJóźwiakIIIZSO nr 6 im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, VI LOBydgoszcz
44.PrzemysławJurewiczIIXIV LO im. Polonii BelgijskiejWrocław
45.JakubKallasIIIII LO im. Marynarki Wojennej RPGdynia
46.AlbertKamińskiIIII LO im Stanisława StaszicaLublin
47.KarolKańskiIIIVIII LO im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
48.SławomirKieratIIIVIII LO im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
49.MichałKijewskiIIIII LO im. Marynarki Wojennej RPGdynia
50.MarekKiszkisIIIII LO im. Marynarki Wojennej RPGdynia
51.BartoszKlichIIIPaństwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II StopniaKatowice
52.MichałKobielarzIIIV LO im. Tadeusza KościuszkiToruń
53.TomaszKobosIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
54.KarolKonaszyńskiIIIGimnazjum Dwujęzyczne nr 49 we WrocławiuWrocław
55.JakubKoniecznyIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
56.JuliuszKopczewskiIIIII SLOWarszawa
57.MarcinKotowskiIIII LO im. Tadeusza KościuszkiŁomża
58.MichałKotowskiIIII LO im. Tadeusza KościuszkiŁomża
59.AleksanderKubicaIV LOBielsko-Biała
60.TomaszKulczyńskiIIZSO nr 6 im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, VI LOBydgoszcz
61.MariuszKuligIIIV LO im. Tadeusza KościuszkiToruń
62.MarcinKurczychIII LO im. Stefana ŻeromskiegoKielce
63.MaciejKuźniarIIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
64.BartoszLangowskiIIXIV LO im. Polonii BelgijskiejWrocław
65.RafałLeszkoIIII LO im. Edwarda DembowskiegoGliwice
66.DamianLeśniakIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
67.MichałŁukasikIIILO im. Władysława JagiełłyPłock
68.AlicjaŁuszczakIIIV LOBielsko-Biała
69.ArturMachnoIIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
70.MaciejMachulecIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
71.KornelMaczyńskiIIIV LOBielsko-Biała
72.TomaszMagryśIIII LO im. Henryka SienkiewiczaŁańcut
73.SzymonMajewskiIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
74.MichałMarcinkowskiIIIIII LO im. Adama MickiewiczaWrocław
75.FilipMazowieckiIIILO Przymierza Rodzin im. Jana Pawła IIWarszawa
76.PrzemysławMazurIII LO im. Króla Jana III SobieskiegoKraków
77.ŁukaszMazurekIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
78.PatrykMiziułaIIIZSO nr 6 im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, VI LOBydgoszcz
79.KrzysztofNiemkiewiczIIIVI LO im. Jana KochanowskiegoRadom
80.KamilNowosadIIII LO im. Edwarda DembowskiegoGliwice
81.KrzysztofOpalskiIILXVII LO przy Wydziale Pedagogicznym UWWarszawa
82.BłażejOsińskiIIZSO nr 6 im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, VI LOBydgoszcz
83.PawełOsterreicherIIIZespół Szkół Ogólnokształcących, LO, im. KENStalowa Wola
84.PawełPasteczkaIIIII LO im. Emilii PlaterSosnowiec
85.MarcinPawłowskiIIIIV LO im. Tadeusza KościuszkiToruń
86.MaciejPietrońIIII LO im. Stefana ŻeromskiegoJelenia Góra
87.MichałPilipczukIIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
88.MaciejRzeszut2Gimnazjum Nr. 16Warszawa
89.KonradSklorzIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
90.MarcinSkotnicznyIIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
91.MaciejSkórskiIIII LO im. Mikołaja KopernikaKrosno
92.TomaszSmoleńskiIIVI LO im. Jana KochanowskiegoRadom
93.GrzegorzSobczakIIVI LO im. Jana KochanowskiegoRadom
94.KarolinaSołtysIIII LO im Stanisława StaszicaLublin
95.JuliuszSompolski5ZSO Gimnazjum i Liceum AkademickieToruń
96.FilipStachuraIIII LO im. Marynarki Wojennej RPGdynia
97.MaciejStarostkaIIIII LO im. Bolesława ChrobregoSopot
98.BartoszSternalIIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
99.KarolStrzałkowskiIIVIII LO im. Marii Skłodowskiej-CurieKatowice
100.UrszulaSwianiewiczIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
101.TomaszSzarekIIIIII LO im. Adama MickiewiczaWrocław
102.JanSzejkoIIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
103.TomaszSzumnyIIIV LO im. Tadeusza KościuszkiToruń
104.MarcinSzumskiIIII LO im. Stanisława DuboisKoszalin
105.TomaszSzypowskiIIII LO im. Edwarda DembowskiegoGliwice
106.WojciechŚmietankaIIIII LO im. Marynarki Wojennej RPGdynia
107.MaciejTeterIIII LO im. Stanisława DuboisKoszalin
108.TomaszTkoczIIIII LO im. Andrzeja Frycza ModrzewskiegoRybnik
109.PawełTryfonIIILXVII LO przy Wydziale Pedagogicznym UWWarszawa
110.SławomirWałkowskiIIIVIII LO im. Adama MickiewiczaPoznań
111.OskarWantołaIIIII LO im. Marynarki Wojennej RPGdynia
112.PiotrWasilewskiIIXIII LOSzczecin
113.MaciejWawroII ZSO NR1 LO im. Mikołaja KopernikaJarosław
114.AdamWegertIIIV LOBielsko-Biała
115.MaciejWeksejIIXIII LOSzczecin
116.ŁukaszWiatrakIIIV LO im. Augusta WitkowskiegoKraków
117.FilipWieczorekIIIII LO im. Marynarki Wojennej RPGdynia
118.FilipWolskiIIIIII LO im. Marynarki Wojennej RPGdynia
119.ŁukaszWołochowskiIIII LO im. Marynarki Wojennej RPGdynia
120.BogusławWróblewskiIIII LO im. Mikołaja KopernikaKrosno
121.AndrzejZającIIII LO im. Cypriana Kamila NorwidaJelenia Góra
122.WojciechZarembaIIXIV LO im. Polonii BelgijskiejWrocław
123.MaciejZdanowiczIIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
124.KarolŻebrowskiIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
125.TomaszŻołnowskiIIII LO im. Stanisława MałachowskiegoPłock