64 Olimpiada Matematyczna

Zawody I stopnia

Zawody I stopnia LXIII Olimpiady trwały od 3 września 2012 i zakończyły się 6 grudnia 2012 — upłynął wtedy termin przysyłania zadań z III serii. Można zapoznać się z zadaniami i ich rozwiązaniami.



Zawody II stopnia

Zawody II stopnia odbyły się 22 i 23 lutego 2013. Dostępne są zadania z rozwiązaniami.



Zawody III stopnia

Finał LXIV Olimpiady odbył się w Ostrołęce w dniach 17–20 kwietnia 2013 (środa–sobota). Zawody trwały dwa pierwsze dni (środa–czwartek). Można zapoznać się z zadaniami i ich rozwiązaniami

Uroczyste zakończenie LXIV Olimpiady Matematycznej odbyło się w sobotę, 20 kwietnia, w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego im. Gen. Józefa Bema w Ostrołęce. Przyznano dwie nagrody pierszego stopnia, cztery nagrody drugiego stopnia, trzynaście nagród trzeciego stopnia i siedem wyróżnień.



Nagrodzeni w LXIV Olimpiadzie

imię i nazwiskol. punktównagroda
Konrad Jan Paluszek30I
Kamil Rychlewicz30I
Marcin Kostrzewa24 II
Karol Marcinkowski23 II
Jakub Skorupski23 II
Marek Sokołowski23 II
Kamil Dębowski20 III
Kajetan Ożarowski20 III
Paweł Brysch18 III
Konrad Deka 18 III
Daniel Grzegorzewski18 III
Karol Kaszuba 18 III
Jakub Morawski 18 III
Jakub Mrożek 18 III
Ngoc Khanh Nguyen 18 III
Albert Citko 17 III
Michał Figlus 17 III
Stanisław Frejlak17 III
Chi Cong Nguyen17 III
Jakub Koncki 16 wyróżnienie
Stanisław Jan Dobrowolski 14 wyróżnienie
Sławomir Kubicki 14 wyróżnienie
Krzysztof Maziarz 14 wyróżnienie
Krzysztof Pszeniczny 14 wyróżnienie
Jan Mirkiewicz 13 wyróżnienie
Krzysztof Stanisławek 13 wyróżnienie

Lista finalistów

1.GrzegorzAdamskiII ALiceum nr 1 w ZS nr 1Szamotuły
2.KarolBacikIIIVIII Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-CurieKatowice
3.DominikaBakalarz1dIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi m.M.Skłodowskiej-CurieOpole
4.MarcinBąkIII dI SLO im. Hetmana J. Tarnowskiego w TarnobrzeguTarnobrzeg
5.Mateusz BąkałaIIII LO im. Ks. A. J. CzartoryskiegoPuławy
6.Michał BłaziakIIII LO im St. StaszicaLublin
7.MikołajBłażIII jIV LO im. M. KopernikRzeszów
8.TomaszBochacikIII Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza RomeraRabka
9.ŁukaszBożykIIVI LO im. Tadeusza ReytanaWarszawa
10.PawełBryschIIIII Liceum Ogólnokształcące im. S. StaszicaTarnowskie Góry
11.KatarzynaBudzikII gV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta WitkowskiegoKraków
12.MartaCieślakIIIZS UMK Gimnazjum i Liceum AkademickieToruń
13.AlbertCitkoII bXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
14.KarolinaCynkIIV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta WitkowskiegoKraków
15.PawełCzajkaIIZS UMK Gimnazjum i Liceum AkademickieToruń
16.AnnaCzerwińskaIXIII LOSzczecin
17.DanielDanielski3eXIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii BelgijskiejWrocław
18.KonradDekaI eV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta WitkowskiegoKraków
19.JanDerbiszII eV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta WitkowskiegoKraków
20.KamilDębowskiIIII LO im. Marii KonopnickiejSuwałki
21.Stanisław JanDobrowolskiIII aXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
22.DariuszDulkaII aXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
23.GrzegorzFabiańskiIII bXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
24.KarolFarbiśIIIVI LO im. Jana KochanowskiegoRadom
25.MironFicakIIII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza SłowackiegoPrzemyśl
26.MichałFiglusIII LO im. Bolesława ChrobregoPiotrków Trybunalski
27.Stanisław FrejlakI bXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
28.DawidGawlinaIII eV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta WitkowskiegoKraków
29.JanGermanIIII Liceum Ogólnokształcące im. B. NowodworskiegoKraków
30.MichałGlapaII eV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta WitkowskiegoKraków
31.PiotrGodlewskiI aXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
32.DanielGrzegorzewskiILO im. J.I. KraszewskiegoBiała Podlaska
33.JanGwinnerII eV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta WitkowskiegoKraków
34.ArturHadaszII gV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta WitkowskiegoKraków
35.SebastianHaraczII dLO im. J. Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
36.PiotrHeilmanIII eV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta WitkowskiegoKraków
37.AnnaHoduńII gV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta WitkowskiegoKraków
38.WojciechJabłońskiII aXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
39.SzymonJarockiIII LO im. Adama MickiewiczaBiałystok
40.ŁukaszJoniecIII eZSz Licealnych w Leżajsku im. B. ChrobregoLeżajsk
41.ZbigniewJuszkiewiczIIIXIII LOSzczecin
42.KarolKaszubaII bXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
43.MichałKliśIII dLO im. J. Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
44.MateuszKobakIII c gimLO im. J. Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
45.RafałKołtunIIILO im. Marii DąbrowskiejPionki
46.JakubKonckiIII bXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
47.MaciejKonieczkaIIIIII LO im. Mar.Woj. RPGdynia
48.Wojciech KordalskiIIVI LO im. Jana i Jędrzeja ŚniadeckichBydgoszcz
49.BartoszKostkaIIILiceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii BelgijskiejWrocław
50.MarcinKostrzewaIII eV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta WitkowskiegoKraków
51.KonstantyKostrzewskiIIIZespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących im. Bł. Ks. Emila SzramkaKatowice
52.WiktoriaKośny3Gimnazjum nr 77 im. Ignacego DomeykiWarszawa
53.IgorKotrasińskiIII aXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
54.MichałKowalczykIIIVI LO im. Jana i Jędrzeja ŚniadeckichBydgoszcz
55.JacekKoźmicIII dLO im. J. Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
56.Michał KreftIIPrywatne LO im. I. J. PaderewskiegoLublin
57.SławomirKubickiIIII LO im. St. DuboisKoszalin
58.TomaszKurzelewskiIZS UMK Gimnazjum i Liceum AkademickieToruń
59.PawełKuśmierekIIIZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6Bydgoszcz
60.Michał KuźbaIVI LO im. Jana i Jędrzeja ŚniadeckichBydgoszcz
61.ArkadiuszKwapiszewskiIIIXIII LOSzczecin
62.MikołajLeonarskiI aXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
63.MikołajLisikIIIVIII LO im. Władysława IVWarszawa
64.ŁukaszŁabęckiIIIVI LO im. Jana i Jędrzeja ŚniadeckichBydgoszcz
65.ŁukaszŁawniczakIIII Liceum Ogólnokształcące im. J. SłowackiegoChorzów
66.AdrianŁukasikIIIDąbrowa Górnicza
67.BłażejMagnowskiIIIIII LO im. Mar.Woj. RPGdynia
68.KonradMajewskiI aXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
69.KarolMarcinkowskiIII dISLO im. Hetmana J. Tarnowskiego w TarnobrzeguTarnobrzeg
70.GaborMarkowski3eXIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii BelgijskiejWrocław
71.DariuszMarzec1aZespół Szkół w OtmuchowieOtmuchów
72.PatrykMazgajIII gimZespół Szkół Nr 1Stobierna
73.KrzysztofMaziarzII bILO im. M. Kopernika w KrosnieKrosno
74.Marcin MichorzewskiIXIII LOSzczecin
75.JanMirkiewicz3kGimnazjum Dwujęzyczne nr 49 we WrocławiuWrocław
76.JakubMorawskiIV Liceum OgólnokształcąceBielsko-Biała
77.MichałMoskalIII dLO im. J. Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
78.MartaMościcka3Gimnazjum Tow. Szk. S im. M. RejaBielsko-Biała
79.KamilMotykaIIII LO im. Bolesława ChrobregoPiotrków Trybunalski
80.BarbaraMroczekIII aXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
81.JakubMrożekIII aXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
82.RafałMyśliwiecIII bLO im. Króla S. LeszczyńskiegoJasło
83.Chi CongNguyenIII bXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
84.Ngoc KhanhNguyen2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii BelgijskiejWrocław
85.KamilNiziński2aXIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii BelgijskiejWrocław
86.AnnaOlechIII aXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
87.KajetanOżarowski3aXIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii BelgijskiejWrocław
88.Konrad JanPaluszekI aXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
89.TomaszPawiłojćIIIII LO im. Mar.Woj. RPGdynia
90.PiotrPawlakOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopniaGdańsk
91.PiotrPietrzak3eXIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii BelgijskiejWrocław
92.PawełPiwekIIIGimnazjum im. Ks. Piotra Ściegiennego w BilczyMorawica
93.PiotrPoniedziałekIIII LO im. St.DuboisKoszalin
94.AnnaProchowskaIIVI LO im. Jana i Jędrzeja ŚniadeckichBydgoszcz
95.Tomasz Przybyłowski2ZS UMK Gimnazjum i Liceum AkademickieToruń
96.KrzysztofPszenicznyIII dLO im. J. Pawła II Sióstr PrezentekRzeszów
97.KasperRadekII aXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
98.KamilRychlewiczIII LO im. Mikołaja KopernikaŁódź
99.RadosławSerafin3a III Liceum Ogólnokształcące im. A. MickiewiczaWrocław
100.KatarzynaSiennickaII bXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
101.JakubSkorupskiII bXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
102.JarosławSochaIIII Liceum Ogólnokształcące im. J. SłowackiegoChorzów
103.MarekSokołowskiIII LO im. Tadeusza KościuszkiŁomża
104.Leszek Sołdan3Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 42Warszawa
105.JanSowaIIIIV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoBytom
106.KrzysztofStanisławekIIIVI LO im. Jana KochanowskiegoRadom
107.JakubStarońIIV Liceum OgólnokształcąceBielsko-Biała
108.JakubSupełII bXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
109.TomaszSyposz3eXIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii BelgijskiejWrocław
110.MagdalenaSzarkowskaIII LO im. Adama MickiewiczaBiałystok
111.MichałSzkibielIXIII LOSzczecin
112.OskarSzymańskiIKatolickie LO im. Św. Stanisława KostkiKielce
113.JanTułowieckiII eV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta WitkowskiegoKraków
114.Kornelia UfniarzIIZespół Szkół nr 2 LO im. Mikołaja RejaKraśnik
115.MaciejWachulecIII eV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta WitkowskiegoKraków
116.MagdalenaWiertelIII bXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
117.StanisławWilczynski2aXIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii BelgijskiejWrocław
118.PawełZaleckiII cV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta WitkowskiegoKraków
119.Mateusz ZielińskiIIIZS UMK Gimnazjum i Liceum AkademickieToruń
120.MichałZiobroIII eV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta WitkowskiegoKraków
121.BartłomiejŻakIII bXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa