65 Olimpiada Matematyczna

Zawody I stopnia

Zawody I stopnia LXV Olimpiady zakończyły się 2 grudnia 2013 — upłynął wtedy termin przysyłania zadań z III serii. Można zapoznać się z zadaniami i ich rozwiązaniami.


Zawody II stopnia

Zawody II stopnia odbyły się 18 i 19 lutego 2011. Dostępne są zadania z rozwiązaniami.


Zawody III stopnia

Finał LXII Olimpiady odbył się w Iławie w dniach 8–11 kwietnia 2014 (środa–sobota). Zawody trwały dwa pierwsze dni (wtorek–środa). Można zapoznać się z zadaniami i ich rozwiązaniami

Nagrodzeni w LXV Olimpiadzie

imię i nazwiskol. punktównagroda
Karol Kaszuba 35I
Łukasz Bożyk30II
Mikołaj Leonarski30II
Kamil Rychlewicz30II
Jan Gwinner30II
Adam Klukowski30II
Piotr Pawlak30II
Konrad Jan Paluszek29II
Jakub Skorupski29II
Michał Wiatrowski26III
Mateusz Kobak25III
Grzegorz Adamski24III
Michał Figlus24III
Krzystof Zakrzewski24III
Damian Głodkowski24III
Mariusz Trela23III
Michał Glapa22III
Stanisław Frejlak22III
Tomasz Przybyłowski20IV
Krzysztof Maziarz20IV
Konrad Deka20IV
Grzegorz Dłużewski20IV
Marcin Michorzewski20IV
Wojciech Klemens20IV
Marek Sokołowski19IV
Paweł Piwek19IV
Leszek Sołdan19IV
Michał Kotwica19IV
Daniel Oklesiński19IV
Michał Zawalski19IV

Lista finalistów

1GrzegorzAdamskiIIII Liceum OgólnokształcąceSzamotuły
2PiotrAmbroszczykIII LO im. Marii Skłodowskiej-CurieKońskie
3MichałBaduraIII gV Liceum OgólnokształcąceKraków
4DominikaBakalarz2dIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi m.M.Skłodowskiej-CurieOpole
5PiotrBanaś3aXIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii BelgijskiejWrocław
6RadomiłBaranII b gimnGimn im. JPII Siósrt PrezentekRzeszów
7StanisławBarzowskiIIIIII LO im.Marynarki Wojennej RPGdynia
8MichałBączykI aXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
9AdrianBednarzIIIIV LO im. M. KopernikaRzeszów
10EwelinaBednarz3aXIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii BelgijskiejWrocław
11Przemysław BiałońIIILO im. Św. Jadwigi KrólowejKielce
12TomaszBochacikIIII Liceum OgólnokształcąceRabka
13ŁukaszBożykIIIVI LO im. Tadeusza ReytanaWarszawa
14RafałByczekII eV Liceum OgólnokształcąceKraków
15Stanisław CichomskiIII aXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
16DominikCieśliński3ZS UMK Gimnazjum i Liceum AkademickieToruń
17AlbertCitkoIII bXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
18KarolinaCynkIII gV Liceum OgólnokształcąceKraków
19PawełCzajkaIIIZS UMK Gimnazjum i Liceum AkademickieToruń
20DamianCzarneckiIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
21AnnaCzerwińskaIIXIII LOSzczecin
22KonradDekaII eV Liceum OgólnokształcąceKraków
23JanDerbiszIII eV Liceum OgólnokształcąceKraków
24GrzegorzDłużewskiIVI LO im. Jana i Jędrzeja ŚniadeckichBydgoszcz
25AdamDobrakowskiIIIIX LOCzęstochowa
26SzymonDziewiątkowskiIIIVI LO im. Jana i Jędrzeja ŚniadeckichBydgoszcz
27MariaDziokIIIII Liceum OgólnokształcąceKraków
28MichałFiglusIIII LO im. Bolesława ChrobregoPiotrków Trybunalski
29Stanisław FrejlakII bXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
30JakubGaikIIIIII LO im.Marynarki Wojennej RPGdynia
31MichałGlapaIII eV Liceum OgólnokształcąceKraków
32DamianGłodkowskiII bXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
33PiotrGodlewskiII aXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
34FredericGrabowskiI bXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
35DanielGrzegorzewskiIILO im. J.I. KraszewskiegoBiała Podlaska
36AlbertGutowskiIIII LO im St. StaszicaLublin
37JanGwinnerIII eV Liceum OgólnokształcąceKraków
38ArturHadaszIII gV Liceum OgólnokształcąceKraków
39SebastianHaraczIII dLO im. JPII Siósrt PrezentekRzeszów
40AnnaHoduńIIIV Liceum OgólnokształcąceKraków
41WojciechJabłońskiIII aXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
42SzymonJarockiIIII LO im. Adama MickiewiczaBiałystok
43KarolKaszubaIII bXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
44AlicjaKidaIII gILO im. M. Kopernika, 37-500 JarosławJarosław
45WojciechKlemensIV LOBielsko-Biała
46AdamKlukowskiI aXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
47MateuszKobakI dLO im. JPII Siósrt PrezentekRzeszów
48Maciej KolanowskiIIIVIII L.O. im.A.MickiewiczaPoznań
49KonstantyKostrzewskiII KLOKatowice
50WiktoriaKośnyI aXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
51MichałKotwicaIII cISLO im. H.J. TarnowskiegoTarnobrzeg
52AdrianKoźluk3Gimnazjum nr 16Szczecin
53MichałKreftIIIPrywatne LO im. I. J. PaderewskiegoLublin
54PiotrKryszak3aXIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii BelgijskiejWrocław
55TomaszKurzelewskiIIZS UMK Gimnazjum i Liceum AkademickieToruń
56MichałKuźbaIIVI LO im. Jana i Jędrzeja ŚniadeckichBydgoszcz
57JarosławKwiecieńXIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii BelgijskiejWrocław
58RobertKwiecińskiIIIVI LO im. Jana i Jędrzeja ŚniadeckichBydgoszcz
59KrzysztofLambrechtIXIII LOSzczecin
60ŁukaszLampartII dLO im. JPII Sióstr PrezentekRzeszów
61MikołajLeonarskiII aXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
62MateuszLewandowskiIIIII LO im. Marii KonopnickiejInowrocław
63AgataLoncIIXIII LOSzczecin
64KarolŁukasik3aXIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii BelgijskiejWrocław
65AleksanderŁyczekIIII LO im. Marii Skłodowskiej-CurieKońskie
66KonradMajewskiII aXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
67JakubMarciniszynIIIV LOBielsko-Biała
68ŁukaszMarculIIIZSO i ELubsko
69PatrykMazgajI dLO im. JPII Siósrt PrezentekRzeszów
70KrzysztofMaziarzIII bZSz Ogólnokształcących im. M. KopernikaKrosno
71MarcinMazurekIIIII LO im. Stefana BatoregoWarszawa
72AleksandraMędrekIII bZSz Ogólnokształcących im. M. KopernikaKrosno
73MarcinMichorzewskiIIXIII LOSzczecin
74PawełMilczekIIIII LO im.Marynarki Wojennej RPGdynia
75Piotr BartoszMitosekI aXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
76WojciechMitros3Gimnazjum nr 16Szczecin
77AleksandraMnichII eV Liceum OgólnokształcąceKraków
78JakubMorawskiIIV LOBielsko-Biała
79Dominik MurzynowskiIIIIII LO im. Marii DąbrowskiejPłock
80KamilMusiałIIILO im. Gen.J.WybickiegoŚrem
81AdamNałęcz-JaweckiII aXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
82Ngoc KhanhNguyenXIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii BelgijskiejWrocław
83KamilNiziński3aXIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii BelgijskiejWrocław
84PrzemysławNowakII aISLO im. H.J. TarnowskiegoTarnobrzeg
85JakubOchnikI aXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
86DanielOklesińskiII bXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
87Michał WiktorOkońskiIIIVIII LO im. Władysława IVWarszawa
88SzymonPajzertIIZS UMK Gimnazjum i Liceum AkademickieToruń
89Konrad JanPaluszekII aXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
90TomaszPawiłojćIIIIII LO im.Marynarki Wojennej RPGdynia
91PiotrPawlakXOgólnokszt. Szkola Muzyczna I i II st.Gdańsk
92BognaPawlus3PGWęgierska Górka
93MaciejPawlusIII bXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
94PawełPerzynaIILO im. J.I. KraszewskiegoBiała Podlaska
95ZuzannaPilatIIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
96BrunoPitrusIIV Liceum OgólnokształcąceKraków
97Paweł PiwekILO im. Św. Jadwigi KrólowejKielce
98Filip PlataIIVI LO im. Jana KochanowskiegoRadom
99MichałPlutaIII eV Liceum OgólnokształcąceKraków
100RafałPragaczILO im. Św. Jadwigi KrólowejKielce
101MichałPrończukIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
102TomaszPrzybyłowski3ZS UMK Gimnazjum i Liceum AkademickieToruń
103WojciechPrzybyszewskiILO im. Bolesława PrusaSkierniewice
104KasperRadekIII aXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
105DominikaRegiecI LOKatowice
106BłażejRozwoda3Gimnazjum nr 2Kraków
107JacekRutkowskiIIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
108KamilRychlewiczIIII LO im. Mikołaja KopernikaŁódź
109KatarzynaSiennickaIII bXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
110KrzysztofSikorskiIIIXIII LOSzczecin.
111MichałSiwińskiIIVIII LO im. Władysława IVWarszawa
112JakubSkorupskiIII bXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
113FilipSmoleński3Gimnazjum nr 16Szczecin
114MarekSokołowskiIIII LO im. Tadeusza KościuszkiŁomża
115Leszek SołdanI bXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
116JakubStarońIIIV LOBielsko-Biała
117BeniaminStecułaIIVIII LOKatowice
118SzymonStolarczyk3Gimnazjum nr 2 im. Danuty Siedzikówny „Inki”Ostrołęka
119JakubSupełIII bXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
120WiktorSzadowiakIIPubliczne LO Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów ŚwiataŁódź
121MagdalenaSzarkowskaIIII LO im. Adama MickiewiczaBiałystok
122MichałSzkibielIIXIII LOSzczecin
123Wojciech SzkółkaIII aIILO im .prof. K. MorawskiegoPrzemyśl
124ŁukaszSznajderIIIII LO im. księżnej Anny z Sapiehów JabłonowskiejBiałystok
125OskarSzymańskiIIKatolickie LO im. Św. Stanisława KostkiKielce
126WojciechŚmigielskiIII LO im. Bolesława ChrobregoPiotrków Trybunalski
127JanTabaszewskiIXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
128Adrianna TraczykIIII LO im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski
129MariuszTrela2Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców PijarówKraków
130MaksymWałaszewskiIIIVI LO im. Jana i Jędrzeja ŚniadeckichBydgoszcz
131TomaszWawakIII gV Liceum OgólnokształcąceKraków
132MichałWiatrowskiIIIV LOBielsko-Biała
133StanisławWilczynski3aXIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii BelgijskiejWrocław
134ŁukaszWnukIVIII LO im. Władysława IVWarszawa
135KrzysztofZakrzewskiIII bXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
136PawełZaleckiIII cV Liceum OgólnokształcąceKraków
137MichałZawalskiII aXIV LO im. Stanisława StaszicaWarszawa
138SzymonZwaraIZS UMK Gimnazjum i Liceum AkademickieToruń