[Finał] [Nagrodzeni] [Statystyki finału]
[Olimpiady] [Poprzednia OM] [Następna OM]
[34. MOM] [16. AP] [04. BW]

XLIV Olimpiada Matematyczna

(rok szk. 1992/93)

Statystyki XLIV Olimpiady

do góry
okręgzawodylaureaciwyróżnieni
I st.II st.III st.
gdański8349112-
katowicki222403--
krakowski1785551-
lubelski2024571-
łódzki19241521
poznański123262--
szczeciński81203-1
toruński229541152
warszawski4091202154
wrocławski289571332
w sumie2008507821910

Finał XLIV Olimpiady

do góry

Uczestnicy finału

nrimięnazwiskoklasamiejscowośćszkoła
1.AndrzejAntoszIIIWrocławXIV LO im. Polonii Belgijskiej
2.AdamBednorzIITychyII LO im. Cypriana Kamila Norwida
3.JerzyBiałkowskiIIIToruńIV LO im. Tadeusza Kościuszki
4.BarbaraBieńIVWarszawaIX LO im. Klementyny Hoffmanowej
5.GrzegorzBobińskiIIIToruńIV LO im. Tadeusza Kościuszki
6.RafałBogaczIVWrocławXIV LO im. Polonii Belgijskiej
7.MarcinBortnikIIToruńIV LO im. Tadeusza Kościuszki
8.JacekBrzezińskiIIILublinI LO im. Stanisława Staszica
9.MarcinBuchwaldIVWarszawaIX LO im. Klementyny Hoffmanowej
10.JarosławBylinaIVLublinI LO im. Stanisława Staszica
11.KrzysztofCiebieraIVRzeszówIV LO im. Mikołaja Kopernika
12.GrzegorzCimochowskiIVWarszawaXIV LO im. Stanisława Staszica
13.MarekCzajkowskiIISzczecinXIII LO
14.AleksanderĆwiszewskiIIIToruńIV LO im. Tadeusza Kościuszki
15.JakubDobruchIIIPłockLO im. Stanisława Małachowskiego
16.ŁukaszDrobińskiIIIWrocławXIV LO im. Polonii Belgijskiej
17.RobertDunajIVSzczecinekZSO
18.PiotrEjdysIVWarszawaV LO im. Józefa Poniatowskiego
19.MarekGabryśIVGliwiceI LO im. Edwarda Dembowskiego
20.ŚwiatosławGalIIWrocławXIV LO im. Polonii Belgijskiej
21.JanGorskiIIIWarszawaIX LO im. Klementyny Hoffmanowej
22.MariuszGrechIVWrocławIII LO im. Adama Mickiewicza
23.MichałGresztaIIISzczecinI Społeczne LO
24.AndrzejHajdaIIIKrakówV LO im. Augusta Witkowskiego
25.PiotrJakubowskiIIIWrocławXIV LO im. Polonii Belgijskiej
26.RobertJanczewskiIVGdańskI LO im. Mikołaja Kopernika
27.KrzysztofJasekIVWarszawaXIV LO im. Stanisława Staszica
28.GrzegorzJasińskiIGdyniaIII LO im. Marynarki Wojennej RP
29.KrzysztofKłosinIIIGnieznoII LO im. Dąbrówki
30.PawełKocimowskiIVJasłoI LO im. Stanisława Leszczyńskiego
31.MarekKołłątaj-SrzednickiIIWarszawaXIV LO im. Stanisława Staszica
32.AndrzejKomisarskiIIIŁódźI LO im. Mikołaja Kopernika
33.GrzegorzKoniecznyIVWarszawaXIV LO im. Stanisława Staszica
34.PiotrKorzniakowIVWarszawaIX LO im. Klementyny Hoffmanowej
35.TomaszKosiakIVGdańskI LO im. Mikołaja Kopernika
36.KatarzynaKożuchIVWrocławXIV LO im. Polonii Belgijskiej
37.RafałKruczekIIILegnicaI LO im. Tadeusza Kościuszki
38.KrzysztofKrupińskiIIJelenia GóraI LO im. Stefana Żeromskiego
39.BartoszKruszyńskiIIGdyniaIII LO im. Marynarki Wojennej RP
40.MarcinKulczyckiIIKrosnoI LO im. Mikołaja Kopernika
41.PawełLinowieckiIVToruńIV LO im. Tadeusza Kościuszki
42.MateuszLipczyńskiIIGdyniaIII LO im. Marynarki Wojennej RP
43.GrzegorzŁęgockiIVŁódźXXV LO im. Stefana Żeromskiego
44.RafałŁochowskiIIIRadomZespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte
45.TomaszMiernowskiILublinII LO im. Jana Zamoyskiego
46.AndrzejMurawskiIVToruńIV LO im. Tadeusza Kościuszki
47.MonikaMuszyńskaIVSiedlceI LO im. Bolesława Prusa
48.RafałNesselIVWarszawaVI LO im. Tadeusza Reytana
49.MikołajNiedzielskiIIGdyniaIII LO im. Marynarki Wojennej RP
50.MichałNowakIVLęborkLO im. Stefana Żeromskiego
51.MichałOkoniewskiIVZielona GóraI LO
52.PrzemysławOlbratowskiIIIWarszawaXIV LO im. Stanisława Staszica
53.KrzysztofOstrowskiIIToruńIV LO im. Tadeusza Kościuszki
54.BartoszOżogaIVGdańskI LO im. Mikołaja Kopernika
55.WojciechPaczyńskiIVWarszawaIX LO im. Klementyny Hoffmanowej
56.PiotrPalkaIVWarszawaIX LO im. Klementyny Hoffmanowej
57.KonradPatkowskiIIIGdańskI LO im. Mikołaja Kopernika
58.MałgorzataPisińskaIVRzeszówIV LO im. Mikołaja Kopernika
59.MaciejPisklakIVWarszawaV LO im. Józefa Poniatowskiego
60.WaldemarPompeIVWarszawaIX LO im. Klementyny Hoffmanowej
61.MikołajRotkiewiczIVWarszawaXIV LO im. Stanisława Staszica
62.TiborRóżańskiIILegnicaI LO im. Tadeusza Kościuszki
63.TomaszSchreiberIIIToruńIV LO im. Tadeusza Kościuszki
64.PawełSidorykIVBiałystokTechnikum Elektryczne
65.MichałSierakowskiIVWarszawaXIV LO im. Stanisława Staszica
66.LeszekSłonczyńskiIVBielsko-BiałaIV LO im. Komisji Edukacji Narodowej
67.KrzysztofSobusiakIVOstrów WielkopolskiTechnikum Elektroniczno-Mechaniczne
68.AgataStefańczykIIIKrakówXIV LO im. Mikołaja Kopernika
69.PiotrSzucaIVGdańskI LO im. Mikołaja Kopernika
70.KrzysztofSzydlikIVToruńIV LO im. Tadeusza Kościuszki
71.MariuszSzyposzyńskiIVIłżaLO im. Mikołaja Kopernika
72.MarcinŚmietanaIIIDębicaLO im. Władysława Jagiełły
73.Piotr WojciechŚniadyIIIWrocławXIV LO im. Polonii Belgijskiej
74.KrzysztofTurzyńskiIGdyniaIII LO im. Marynarki Wojennej RP
75.MichałWalaIIIRacibórzI LO im. Jana Kasprowicza
76.MarcinWataIIIGrudziądzII LO im. Jana Sobieskiego
77.ŁukaszWiecheckiIVLegnicaII LO im. St. Wyspiańskiego
78.LeszekWinniczukIVZamośćII LO im. Marii Konopnickiej
79.MarcinWłodarskiIVWarszawaVIII LO im. Władysława IV
80.RafałWojtczukIIIWarszawaXIV LO im. Stanisława Staszica
81.PiotrWójcickiIVWarszawaIX LO im. Klementyny Hoffmanowej
82.KrzysztofWronaIIIJędrzejówLO im. Mikołaja Reja


Nagrodzeni w XLIV Olimpiadzie

do góry
Łukasz Wiecheckinagroda
I stopnia
Andrzej Komisarskinagroda
II stopnia
Marcin Bortniknagroda
III stopnia
Barbara Bieńnagrody
IV stopnia
Grzeborz Bobiński
Piotr Korzniakow
Waldemar Pompe
Tomasz Schreiber
Leszek Winniczuk
Paweł Kocimowskinagrody
V stopnia
Andrzej Murawski
Światosław Galnagrody
VI stopnia
Jan Gorski
Robert Janczewski
Paweł Linowiecki
Rafał Łochowski
Konrad Patkowski
Mikołaj Rotkiewicz
Piotr Wojciech Śniady
Grzegorz Cimochowskiwyróżnienia
Aleksander Ćwiszewski
Michał Greszta
Katarzyna Kożuch
Krzysztof Krupiński
Piotr Palka
Mariusz Szyposzyński
Marcin Wata
Rafał Wojtczuk
Piotr Wójcicki

Statystyki finału

do góry
rozkład wieku uczestników
klasaIVIIIIII
uczestników4225123

najliczniej reprezentowane
miasta
Warszawa20 osób
Toruń9
Wrocław8
Gdańskpo 5
osób
Gdynia
najliczniej reprezentowane
szkoły
IV LO im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu9 osób
IX LO im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawiepo 8
osób
XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
XIV LO im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu7 osób
I LO im. Mikołaja Kopernika w Gdańskupo 5
osób
III LO im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni